פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

אורטל | 10:45  12/01/09
שלום, רציתי לדעת האם תואר במדעי ההתנהגות עם חטיבה בניהול ומשאבי אנוש (מה שנילמד במכללה למנהל) אוכל למצוא עבודה בתחום הזה או שאהיה חייבת לעשות תואר שני? מכיון ששמעתי שהרבה לומדים מדעי ההתנהגות בתואר ראשון ולא מוצאים עבודה בגלל שנדרש תואר שני... תודה :)
טל | 12:59  12/01/09
אני סטודנטית לתואר ראשון במדעי ההתנהגות במכללה למינהל עם חטיבה של ניהול משאבי אנוש. אני בשנה ג', ואני כבר עובדת שנה שנייה במחלקת גיוס של חברת היי טק, וכבר יש לי אפשרויות התקדמות בחברה בה אני עובדת. כמובן שהתכנית שלי בעתיד היא ללמוד תואר שני, אך עדיין לא החלטתי מה אני רוצה ללמוד... אז לשאלתך- כן, אפשר למצוא עבודה בתחום של גיוס והשמה ללא תואר שני (אני בטוחה שיש עוד הרבה מאוד תחומים אחרים שגם לא מצריכים תואר שני).. בכל אופן, אני ממליצה לך על התואר הזה, מאוד מעניין, מורכב מהרבה נושאים- ותכלס, מה שהכי חשוב- הוא פרקטי!
נדב | 14:10  12/01/09
אין בעיה למצוא עבודה בתחום משאבי אנוש עם תואר ראשון במדעי ההתנהגות, למרות שבכדי להתקדם בתחום הזה לעמדות בכירות יש צורך בתואר שני. ההמלצה שלי היא להתחיל ללמוד תוך כדי למצוא עבודה בתחום ואז להתחיל לחשוב על תואר שני. על כל מקרה האופציה של המכללה למנהל היא אכן הטובה ביותר כיום כיוון שיש להם חיבור מאוד חזק לתעשייה ולמה שקורא בשטח. כך שאם זה התחום שקורץ לך זאת אכן אופציה כדאית
אורטל | 01:06  14/01/09
טל ונדב תודה על המענה.. טל- יש לי שאלה בקשר למדעי התנהגות, החומר שנילמד הוא מעניין? או שזה חומר שהוא עם הרבה מחקרים משעממים ושלא מתחברים אליו בכלל..? כי אני מתלבטת בין זה לבין מנהל עסקים בהתמחות במשאבי אנוש, כי אם מדעי ההתנהגות זה ממש חפירה ומשעמם אז אני אעדיף לא לעשות... תודהה
שירי ליברמן | 09:02  14/01/09
שלום אורטל למרות שקיבלת תשובות ממשתתפי הפורום אוסיף ואומר שבוגרי מדעי ההתנהגות משתלבים יפה בשוק העבודה גם ללא תואר שני בתחומי משאבי אנוש- גיוס/הדרכה/רווחה וכו' אני מזמינה אותך להגיע ליום הפתוח של המסלול האקדמי המכללה למינהל ביום שישי 30.1 ולהפגש עם בוגרים וסטודנטים של החוג . בהצלחה שירי
אורטל | 23:47  14/01/09
קבעתי פגישת ייעוץ, אני פחות מעדיפה להגיע לימים פתוחים כי זה לא ממש מועיל... תודה בכל מקרה.
שלום שירי אני סיימתי תואר ראשון במדעי התנהגות ועד עכשיו אני לא מוצאת עבודה בתואר הראשון שלי מדעי התנהגות לכן אני עושה השנה הסבה להוראה בינוך מיוחד , אני אשמח אם תשלחי לי או תתני לי עצות לגבי משרות לבוגרי מדעי התנהגות<
סגור