פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

רונית | 15:33  06/02/07
שלום רב, שמעתי על התוכנית של לימודי עבודה באונ ת"א. הייתי מעוניינת לדעת האם חוג זה מקביל בעצם לייעוץ ארגוני. בנוסף הייתי מעוניינת לדעת מה יועץ ארגוני עושה בפועל?
מנהלת הפורום | 09:05  11/02/07
שלום רונית החוג ללימודי עבודה מתמקד במחקר והוראה בתחומי ניהול ומשאבי אנוש, יחסי עבודה, שוק העבודה וארגוני עבודה. לימודים אלו נועדו להקנות לתלמיד ידע ומיומנויות לערכית מחקרים ולמילוי תפקידים בתחומי יחסי עבודה וניהול משאבי אנוש בארגונים עבודת היועץ הארגוני – לסייע לארגון לאבחן את המצב המצוי, להגדיר את המצב הרצוי וליצור את המנגנונים הנדרשים להובלת תהליך השינוי – שבו יצומצם הפער בין השניים. היועץ מייעץ ולא מבצע. היועץ הארגוני מזהה, מאבחן ומגדיר את התהליכים המרכזיים המתרחשים בארגון. היועץ הארגוני מציע למעשה ראיה חדשה להתייחסות לתהליכי עבודה בארגון. מומחה בזיהוי ומציאת פתרונות לבעיות ארגוניות.
סגור