פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

מיכל דליות: "אף פעם לא היה לי ברור מדוע לא מבינים שהמשפחה היא ארגון, וכיצד יש אלפי יועצים ארגוניים ואף אחד מהם לא עוסק במשפחה. לטלוויזיה יש עוצמה אדירה, והתוכנית הציפה דברים שהיו כאן כבר הרבה שנים מתחת לפני השטח". התכנית ללימודי משפחה של המכללה למנהל, מספקת מבט כולל על מוסד המשפחה ועל הסביבה שבה הוא פועל. קורסי החובה הנלמדים בתכנית מתעסקים בין השאר בדמוגרפיה ותכנון משפחה, כלכלת משפחה , סמכות הורית, דמוגרפיה ותכנון משפחה , ונושאים מרתקים אחרים שיעשירו ויסייעו להבין טוב יותר את מוסד המשפחה ולקדם את רווחת האדם בתוכה תוך כדי יוזמה, ייעוץ, הכוונה, קבלת החלטות וסיוע במציאת פתרונות בכל אספקט הקשור למשפחתו.
וממתי יש במכללה למינהל תכנית ללימודי משפחה?
רעות | 15:19  06/04/08
התכנית ללימודי משפחה היא חדשה וראשונה מסוגה בארץ. כמו כן מתברר כי יש שיתופי פעולה עם שני מכונים מורשים שיכשירו את בוגרי "לימודי משפחה" בתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי, למעוניינים לעסוק בתחומים אלו . ניתן לקבל פרטים גם דרך אתר האינטרנט : www.colman.ac.il
מה האופציות שעומדות לפני בסוף התואר אני מסיימת השנה תואר ראשון בפסיכולוגיה בפתוחה ואני מעוניינת לעסוק בטיפול זוגי אשמח אם תוכלי להרחיב בנושא של טיפול זוגי ומה הדרישות לכך תודה
מירב טוליאן | 21:32  07/04/08
שלום רונית העיסוק בתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי מחייב הכשרה שכוללת לימודים אקדמיים לתואר שני. ובנוסף, הכשרה מתאימה ממכון מורשה. תואר שני בלימודי משפחה של המסלול האקדמי המכללה למנהל מוכר כתחום לימודים המאפשר המשך הכשרה מקצועית. במסגרת התכנית ישנם שיתופי פעולה עם שני מכונים מורשים שיכשירו את בוגרי "לימודי משפחה" בתחום הטיפול הזוגי והמשפחתי. לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הייעןץ בטל: 03-9634070 בהצלחה
סגור