פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .
 
שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

 
האם צבירת נ"ז לתואר ראשון זהות באונ' ת"א ובבר אילן? כמה נ"ז צריך ע"מ לקבל תואר ראשון בבר אילן?
מנהלת הפורום | 09:16  15/01/07
שלום לך אני לא כ"כ מבינה באיזו תכנית את מתעניינת- יש פסיכולוגיה, יש סוציולוגיה ואנתרופולוגיה בבר אילן יש גם את החוג המשולב למדעי החברה אני אצרף לך לינקים של תכניות הלימוד בשתי אוניברסיטאות ותוכלי לראות ההשוואות בין התכניות או שתחזרי אלי עם התכניות הספציפיות שבהן את מתעניינת. אוניברסיטת ת"א- http://spirit.tau.ac.il/socAnt/ אוניברסיטת בר אילן-http://meshulav.biu.ac.il/
tuti | 16:44  17/01/07
אני מתלבטת בין לימודי קרימינולוגיה בבר אילן לבין לימודי תקשורת וסוציולוגיה באונ' ת"א. הבעיה היא שאי לא יכולה להשוות בין שתי האוניברסיטאות כי כל אחת פועל בשיטה שונה. למשל: באתר של בר אילן לא ראיתי בכלל ציון של נ"ז אלא רק ציון של ש"ש ובת"א ישנו ציון של נ"ק ושל ש"ס. שאלותיי- איך ניתן להשוות בין שתי האוניברסיטאות בעניין של נקודות ושעות? האם במסלול דו חוגי שכר הלימוד גבוה יותר? האם רמת העומס במסלול דו חוגי גבוהה יותר או שההבדל הוא רק בזה שבמסלול חד חוגי קיימת יותר בחירה בקורסי בחירה? מה האופציות בבחירת המקצוע בתום הלימודים בכל אחת מהמחלקות?
מנהלת הפורום | 10:06  18/01/07
שלום שוב אתחיל משאלתך האחרונה- קרימינולוגיה ותקשורת הם שני תחומים שונים הראשון עוסק בתחום הפשע, עבריינות, אלימות, אכיפת חוק וכו'שאפשרויות התעסוקה קשורות לתחומים אלו- ארגונים העוסקים באכיפת חוק או בטיפול בעבריינים-משטרה, בתי סוהר, חקירות, מניעת אלימות במוסדות חינוך, מדריכי נוער, וכו תקשורת- תחום העוסק בהבנת אמצעי התקשורת ועקרונות הפעולה שלהם- עיתונות, רדיו, טלויזיה, אינטרנט, פרסום וכו אפשרויות התעסוקה-עיתונאות, שדרים, פרסום ושיווק באינטרנט, עיתונות אלקטרונית, הפקה, דוברות, אנשי מחקר ותקציבאים במשרדי פרסום וכו לגבי שאר שאלותייך, אפשר להשוות בין תכניות הלימודים דרך אתרי האינטרנט ואם זה לא מספק , ניתן גם להתקשר למזכירות בתי הספר ולבקש אינפורמציה או שישלחו ידיעון בדואר, הייתי גם ממליצה לך לנסות להגיע לפגישת ייעוץ בכל אחת מהמחלקות בהן את מתעניינת. מצרפת לנוחיותך את הלינקים לכל אחת מהתכניות ומספרי הטלפון של מזכירות המחלקה אוניברסיטת בר אילן קרימנולוגיה- http://www.biu.ac.il/SOC/cr/indexheb.html טל: 5318241 אוניברסיטת ת"א- החוג לתקשורת http://spirit.tau.ac.il/comm/ טל: 6407827 בהצלחה
סגור