פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

נופר | 19:12  13/02/08
שלום לכולם, אני רוצה ללמוד תאור לניהול משאבי אנוש. רציתי לדעת קודם כל עם תואר זה מחייב פסיכומטרי,ואם כן, מה הציון המינמלי שצריך על מנת ללמוד תואר זה. אני מעוניינת ללמוד במכללה למינהל,בראשון-לציון,מה אתם וארמים?יש מישהו שלמד/ לומד שם? תודה מראש.
לפי דעתי צריך פסיכומטרי במכללה למינהל,ואפילו די גבוהה אם נדמה לי,אתה יכולה לגלוש באתר הבית של המכללה למינהל או ליצור קשר עם המזכירות במכללה-הם יכולים לענות לך לגביי תנאי הקבלה. אבל במכללות אחרות-כמו אחווה,צריך ציון פסיכומטרי של 500 או סכם 500 על מנת ללמוד מדעי ההתנהגות -משאבי אנוש ותקשורת או בחטיבות כלכלה ומנהל עסקים.ברוב המכללות הציון המינימלי הנדרש הוא 500 ,גם במכללת ספיר.אבל לגביי המכללות במרכז-תנאי הקבלה שונים במקצת.
אבי | 00:43  14/02/08
היי נופר אני רואה שאת מתלבטת וגם לא ממש בקיאה במה ניתן ללמוד במכללה למנהל ראשית התחום של משאבי אנוש נלמד רק בתואר שני אבל............ במכללה למנהל יש תואר ראשון במדעי ההתנהגות עם חטיבת ניהול כך שזה מתקשר למשאבי אנוש וחוץ מזה תוכלי להמשיך (אם תרצי) לתואר שני במשאבי אנוש במכללה למנהל. שנית אני לומד שם שנה שלישית ואין לי מילה רעה אחת להגיד זה מקום מושלם ללמוד בו יש שם מרצים שלא תמצאי בשום מקום אחר וחוץ מזה יש שם גם אחלה דשא להיזרק עליו בהפסקות לגביי פסיכומטרי תצטרכי לבדוק את זה עם מרכז הרישום כי הדרישות משתנות משנה לשנה (הוספתי קישור לאתר*) חוץ מזה שיהיה בהצלחה http://www.academy.org.il/
אלה | 21:18  02/03/08
מאחר ואתה לומד במכללה למנהל- אני אשמח אם תפרט עוד קצת על הלימודים שם. בייחוד על כמה נחשב התואר במגעי ההתנהגות שם לעומת מכללות אחרות.. חו"צ.. איך סטודנטים (רגילים) מסתדרים עם שכר הלימוד הגבוה? תודה...
מירב טוליאן | 09:06  14/02/08
שלום נופר המסלול האקדמי המכללה למנהל מציע 2 מסלולי לימוד בהם נלמדים לימודי ניהול ומשאבי אנוש: 1. B.A במדעי ההתנהגות בשילוב חטיבה בניהול, התנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש 2. B.A במינהל עסקים התמחות במשאבי אנוש באשר לתנאי הקבלה לכל אחד מהתארים את מוזמנת ליצור קשר עם מרכז הייעוץ למועמדים: החוג למדעי ההתנהגות – 03-9634174 ביה"ס למנהל עסקים – 03-9634144 בהצלחה
סגור