פורום מדעי ההתנהגות

בהנהלת: שלומי לוי  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מדעי ההתנהגות לתואר ראשון תוכלו לקבל מידע מקיף על היכן לומדים?, מהם תנאי הקבלה?, תקופות רישום, משך זמן הלימודים, סוגי התמחויות, השתלבות בשוק ועוד מידע אינפורמטיבי .

שלומי לוי

שמי שלומי לוי אני יועץ הכוונה אקדמית במסלול האקדמי המכללה למינהל. בוגר תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בלימודי משפחה.

אני מתקבלת לאוניברסיטה ת"א לתואר בפסיכולוגיה.. ואני מתלבטת אם להתחיל עכשיו סמסטר אביב באקדמית.. או לחכות לאוקטובר וללמוד באוניברסיטה. איזה תואר יותר נחשב? תודה
מירב טוליאן | 09:48  10/02/08
שלום לא אוכל לחוות דעה בעניין מוסד זה או אחר, אשאיר לחברי הפורום לענות לך . בהצלחה .
רות | 12:33  20/02/08
נכון שמכללת ת"א יפו היא המכללה הכי טובה שיש מבין המכללות, עם זאת עדיף אוניברסיטה, הן מבחינת היוקרה והן מבחינת התנאים (במכללה נותנים יותר עבודות בית, הנוכחות היא חובה וכו').
זה ממש לא משנה מאיפה אתה מגיע אחרי התואר הראשון. אין מה לעשות עם התואר הזה, אנשים מקבלים אותם דמי אבטלה בין אם למדו באוניברסיטה או במכללה האקדמית ת"א יפו עדיף ללמוד במכללה
אני ממליצה ללמוד לימודי התנהגות. אחרי שסימתי, המשכתי ללימודים מוכרים על ידי משרד החינוך במכללת לוינסקי טיפול באמצעות בע"ח (בעלי חיים). http://www.levinsky.ac.il/units.asp?cat=660&in=53
סגור