פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אורטל | 22:38  22/09/07
חברים וחברות, בעלי ניסיון ומבינים בתחום, חייבת את עזרתכם, סיימתי שנה ראשונה במכללה להנדסאים ב"תקשורת חזותית" , אע"פ שרציתי תקשורת אינטראקטיבית אבל אני גרה בנתניה ולא רציתי ללמוד באריאל או בעמק הירדן.. מה גם שאני לומדת את המקצוע הזה כי אני נמשכת אליו אבל עדיין הוא רק מפלס דרך לקיום פיננסי מבחינתי כי אני רוצה ללמוד משחק ותיאטרון ואין בזה הכנסה מובטחת, בכל אופן, סיימתי את השנה הזו וגם זה כי חברים שלי שיכנעו אותי לסיים את השנה, לא ממש אוהבת את הלימודים במכללה הזו וגם שמתי לב שבמשך השנה הזו אני נמשכת לגרפיקה שהיא דינמית יותר (אינטראקטיבית). אני שוקלת לעזוב, לא להמשיך לשנה ב' ולקחת קורס פרטי של עד שנה במקום מסויים, כבר ביררתי בכמה מקומות: ג'ון ברייס- ת"א / מכללת הייטק- הרצליה/ חשיפה-כפר הירוק/ סלע יוניברסיטי ככה שייצא לי לשלם כמעט את אותו שכר הלימוד ולקבל יותר וללמוד לעומק יותר... עכשיו השאלה מה יותר נחשב בשוק העבודה תעודת הנדסאי או תעודת הכשרה?? אני אישית חושבת שזה תיק העבודות שקובע, אבל איפהשהוא, תקנו אותי אם אני טועה, כן מסתכלים איפה למדת... אני רוצה ליצור פרסומות,מעברונים,אפקטים,פרומואים, סרטונים וכדומה... מישהו מכיר ויודע איפה כדאי ללמוד בשביל לצאת עם הידע הדרוש?? "מכללת הייטק" זו מכללה מוכרת בתחום?? אשמח לתגובתכם, תודה וגמר חתימה טובה.
טובי | 13:07  01/07/08
את מוזמנת לבדוק את הנושא ברופין (שקרוב לביתך). במכללה ברופין יש מגמה לתקשורת אינטראקטיבית. בהצלחה
טובי | 13:07  01/07/08
את מוזמנת לבדוק את הנושא ברופין (שקרוב לביתך). במכללה ברופין יש מגמה לתקשורת אינטראקטיבית. בהצלחה
סגור