פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום אני חושבת ללמוד תקשורת בשנת הלימודים הקרובה.. אני מעדיפה ללמוד במכללה מכיוון שבמכללות יש שילוב של תכנים עיוניים ומעשיים בניגוד לאוניברסיטאות. אני מתלבטת בין מכללת ספיר לבין מכללת עמק יזרעאל... ממה שהבנתי עיקר ההבדל הוא שבמכללת ספיר לאחר סמסטר אחד בוחרים תחום התמחות (טלויזיה/עיתונות כתובה/מדיה/פרסום/רדיו...) ומתמקדים אך ורק בו במהלך התואר לעומת זאת במכללת עמק יזרעאל בכל שנת לימודים/סמסטר בוחרים את הסדנאות שאותם רוצים לעשות במהלך הסמסטר שכל אחת מהן יכולה להיות קשורה לנושא אחר, אם מספיר סטודנטים נרשמו היא נפתחת ולומדים בה. אני לא יודעת מה עדיף... האם עדיף להתמקצע בנושא מסויים בכל התואר או לטעום קצת מהכל? אם אני לא יודעת מה בדיוק מעניין אותי בנתיים...? אשמח לעזרה בנושא תודה
אגב... ראיתי שיש גם מקמה לתקשורת ופוליטיקה במכללת הדסה בירושלים אך מהתרשמות ראשונית הבנתי שהמגמה מתמקדת יותר בפוליטיקה ושהלימודים של יותר עיוניים... תורה רבה מראש על העזרה...
מנהל פורום לימודי תקשורת | 14:47  21/04/13
הי טל השאלה מה את רוצה לעשות בעתיד והיכן את רואה עצמך עובדת. הייתי מבקשת אולי ממוסדות אלו לאפשר לך לשוחח עם בוגרי התכניות השונות או עם סטודנטים שלומדים שם. חיזוקים לכאן או לכאן יכולים להגיע גם מהם. בהצלחה שרון
סגור