פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שמיר | 18:36  23/12/12
שלום, אני רוצה ללמוד תקשורת והבנתי שעדיף ללמוד במכללות על אוניברסיטה בעיקר מבחינת הפרקטיקה. יש כמה שעל הפרק ואשמח לקבל ממכם המלצות. אני כרגע חושב על עמק הירדן, נתניה והמכללה למנהל מחכה להמלצות תודה, שמיר
שני | 10:13  24/12/12
הי שמיר, אני עכשיו נמצאת בלימודי תקשורת בשנה ג במכללה למנהל בראשון , אני גם קרה ביבנה אז מבחינת המרחק זה הסתדר לי..אך זה לא קשור אני יכולה לספר לך שאני מרוצה מהלימודים פה, הם נתנו לי ניסיון כבר בשנה הראשונה אפילו בסמסטר הראשון הייתי אומרת. היום אני כבר מפיקת פוסט ברמת החיל במשרד פרסום, יש כאן כלים להצליח, אחלה חברים ואווירת קולג מגניבה כזאת עם הרבה הפסקות פעילות של האגודה למשל וכאלה אבל אלה כבר דברים שמעבר ללימודים- בקיצר, היתי חושבת שתהנה פה .....
אדוה | 18:38  26/12/12
היי אני לומדת בנתניה, ואני מאוד מרוצה התואר מורכב מקורסי חובה, קורסי בחירה מתקדמים וכן סדנאות מגוונות שבחלקן תהיינה מעשיות. הכי טוב זה להגיע לפגישת ייעוץ אקדמי על מנת להתרשם ממראה עיניים וכן לקבל הכוונה מקצועית. שיהיה לך בהצלחה אדוה
מנהל פורום לימודי תקשורת | 14:39  21/04/13
הי הייתי ממליצה להגיע לימים פתוחים או למפגשי היכרות שמקיימות המכללות השונות כדי להתרשם מהמוסדות, מהאווירה ותכני הלימוד. בהצלחה שרון
סגור