פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

רונית | 13:30  01/09/11
האם לימודי תקשורת במכללה יתנו לי עדיפות אצל מעסיקים יותר מאשר אם אני ילמד באוניברסיטה? אני כרגע לא יכולה להתקבל לאוניברסיטה אלא למכללה, אני חושבת על שיפור הפסיכומטרי והבגרויות ולהמתין עוד שנה אבל קראתי קצת בפורומים שאולי תקשורת עדיף ללמוד במכללה. מה יותר עדיף המכללה למינהל או האקדמית אונו ?
שרון אשכנזי | 19:16  18/09/11
הי מעסיק פוטנציאלי מעדיף ויעדיף אנשים שבאים עם נסיון וידע מעשי. האוניברסיאות מציעות לרוב תוכניות עיוניות בלבד כך שאין לך שום יתרון כבוגרת אוניברסיטה על פני בוגרי מכללות כשאת מגישה מועמדות למישרה מסויימת. לגבי מכללה זו או אחרת. הייתי מציעה לבחון את תוכנית הלימודים בשני המוסדות ולהחליט מה הטוב ביותר עבורך. בהצלחה שרון
היי רונית, כמו שכבר הוסבר לך ההבדל בין לימודי תקשורת במכללה ולימודים באוניברסיטה הוא שהלימודים במכללה הם בדגש מעשי. מדובר בלימודים קצרים יותר ואינטנסיביים שבסיומם את יוצאת עם תעודה מקצועית. היתרון בלימודים מסוג זה הוא שלאורך כל תקופת הלימודים את יוצרת ומגישה פרוייקטים, צוברת נסיון ומעשירה את תיק העבודות שלך שיתרום לך בהמשך כשתרצי לצאת לשוק. לגבי המכללות שציינת אני לא יודעת להגיד לך אבל אם מעניין אותך לשמוע על לימודי קולנוע וטלויזיה במכללת תל חי, את מוזמנת להתקשר למספר שמצורף ונשמח להזמין אותך ליום פתוח. בנוסף אני גם מצרפת לך את הקישור לאתר המכללה שתוכלי להתרשם: http://technology.telhai.ac.il/?cmd=communication.63 חג שמח :) מרכז הכוונה-מכללה טכנולוגית ,תל חי 04-8181855
סגור