פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

סיון | 21:05  18/05/11
אני חושבת על ללמוד את המקצוע במכללה למנהל. השאלה שלי האם כדאי ללמוד שם? האם זה נחשב שם ספציפית? ומה אני יכולה לעשות עם זה אח"כ? ואם באמת יש בזה עבודה? תודה רבה
רימון | 13:30  19/05/11
אני גם רוצה להתחיל ללמוד תקשורת במכללה למינהל. עשיתי כמה בירורים אצל סטודנטים שאני מכיר ואצל כמה בוגרים ועובדים בתחום. קודם כל, הסטודנטים שדיברתי איתם מרוצים. הלימודים קשים אבל יש המון דברים מדליקים שהם עושים - מצלמים/עורכים/קורס רדיו/סדנאות צילום/סדנאות אולפן טלויזיה ועוד. הבוגרים אמרו שאם אני רוצה ללמוד תקשורת אז רק שם, כי ממש זה בית ספר נחשב מאוד בתחום התקשורת. אפשר לעבוד בהמון תחומים - פרסום,שיווק, צילום, אתרי חדשות, אתרי תוכן בכלל, כתיבה, רדיו, טלויזיה וכל סוג של תקשורת אחר. תמיד יש עבודה בתחום ויש תחלופה גבוהה של עובדים. הכל תלוי מה מעניין אותך. אותי באופן אישי מעניין להיות עיתונאי - יש במכללה למינהל מסלול התמחות מיוחד של תקשורת כתובה, נראה לי שאני אקח את זה, נשמע טוב. אולי נתראה בלימודים, בכל אופן שיהיה בהצלחה.
שרון אשכנזי | 15:16  23/05/11
הי לימודי התקשורת במכללה למינהל מתקיימים שנים רבות. מכללה זו היא הותיקה מבין המכללות המלמדת תחום זה. הייתי מציעה להגיע לפגישה מסודרת ולקבל את כל התשובות לשאלות שיש לך. ניתן ליצור קשר לקביעת פגישה עם מרכז המידע בטלפון: 03-9634223 בהצלחה שרון
סגור