פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני משוחרר כבר שנה ודיי נעול על תחום לימודי התקשורת. אני גם סגור על זה שאני רוצה ללמוד בצפון - מקום מגורי ולא לנדוד למרכז הארץ. שמעתי על עמק יזרעאל, מכללת כנרת ומכללת גליל מערבי. רציתי לשמוע ממי שלומד באחד ממוסדות אלו או אם יש מוסד נוסף בצפון, רמת הלימודים, רמת המרצים, השפעת המוסד על מציאת עבודה לאחר הלימודים וכו'. בבקשה תעזרו לי!
שלום, ממליצה לך לבדוק מוסד לימודים נוסף - מכללת אורנים. החוג לתקשורת במכללה משלב את לימודי התקשורת עם תעודת הוראה - מה שמקנה ערך מוסף על פני מוסדות לימוד אחרים. בנוסף, לימודי התקשורת במכללה הינם לימודים מעשיים המלווים בהתנסויות רבות בתחנת הרדיו המקומית באורנים.
היי שלום, אם לימודי קולנוע וטלויזיה זה משהו שמעניין אותך ממליצה לך על מכללת תל חי. במכללה יש מרכז לתקשורת מאוד מפותח וממנה משדר גם האולפן הצפוני של ערוץ 10. מדובר בלימודים של שנתיים וחצי, בקבוצות קטנות יחסית ועם הנחיה אישית. היתרון בלימודים מסוג זה הוא שהדגש הוא על לימודים מעשיים כך שלכל אורך תקופת הלימודים אתה מגיש סרטים וצובר נסיון רב ובעיקר תיק עבודות עשיר להמשך, מה שמאוד חשוב בתעשיה. בין הקורסים הנלמדים: צילום סטילס, עריכה, תסריטאות, תולדות הקולנוע, הפקה, בימוי עלילתי, הקלטה ועיצוב פסקול.. אם אתה מעוניין לשמוע עוד פרטים בנושא אתה מוזמן להתקשר אלינו במרכז ההכוונה ונשמח לעזור. מעיין, מרכז הכוונה-מכללה טכנולוגית, תל חי 04-8181855
סגור