פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

יסמין | 14:13  02/02/11
מתי יש יום פתוח ? כדי שאוכל להגיע לייעוץ ? ראיתי באיזה אתר שיש QR CODE שדרכו ניתן לקבל מידע אבל לא הבנתי איך מפעילים את הדבר הזה.
שרון אשכנזי | 16:14  07/02/11
הי יסמין היום הפתוח של בית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למינהל יתקיים ביום שישי, ה18.2.2011. משרדי היעוץ פתוחים ביום זה כמו גם האפשרות להאזין להרצאות לעבור סיורים והדרכות ואף להרשם. לגבי הQR CODE ראי הסבר פשוט בקישור הבא: http://media.colman.ac.il/openday2011/default.asp?toolid=23347&sug=7&CMP_Name=143&utm_source=academy&utm_medium=homepage&utm_campaign=openday2011 שרון
קרן | 22:37  07/02/11
QR CODE זו טכנולוגיה חדשה ומאוד נפוצה בחו"ל - כלי נוח לקבלת מידע ישר לטלפון הנייד שלי ואני משתמשת בזה הרבה. צריך להוריד אפליקצה - ראיתי שבאתר המכללה יש, לסרוק את הקוד עם המצלמה ואז ישר מקבלים את המידע בנייד. זה מעולה! השתמשתי בזה עכשיו באתר המכללה למינהל, תודה! ורשום שגם במהלך היום הפתוח - שאני מגיעה אליו ד"א יהיה אפשר לקבל עוד מידע בהתאם למיקום.
סגור