פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

רק עכשיו סיימנו שנה ראשונה, שילמנו שכ"ל, עבדנו קשה ופתאום ביום אחד אומרים לנו שאנחנו לא יכולים להמשיך ללמוד שם! מה אני עושה עכשיו??? במוסדות אחרים יכירו בכל הקורסים האלו? אני אצטרך לעבור לספיר? זה רחוק לי!!!!
אורלי | 19:40  11/08/10
אני סטודנטית לתקשורת באריאל עולה לשנה שלישית. חיליק היה הראש מגמה שלנו עד שהוא החליט לקחת את מיטב המרצים וכמה סטודנטים ולפתוח את המגמה בשנקר, חבל שלא יצא מזה כלום חוץ מטרטורים. את יכולה לבוא ולהשלים את זה אצלנו באריאל. אריאל היא יחסית במרכז הארץ, לא כמו ספיר ועמק יזרעאל שהם רחוקים. גם מבחינת שכר לימוד, המכללה למנהל ממש יקרה, אצלנו זה שכר אוניברסיטאי. ובנוסף יכירו לכם גם בכל הפטורים והקורסים! שזה ממש שווה... לא מתחילים מאפס שוב. אצלנו יש היתר ללמד את תקשורת והמחזור הראשון כבר קיבל הכרה בתואר וגם אנחנו עוד מעט. אשמח לעזור בשאלות נוספות, המון בהצלחה!
סגור