פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

רצינית | 11:18  26/03/07
אני מעוניינת לעשות קורס צילום כדי להתקדם ולשפר את עצמי (רק בתור תחביב). יש למישהו המלצה מסוימת איפה כדאי לעשות קורס כזה (עדיפות ללימודי ערב) או איפה לא כדאי.אשמח לתשובה
רעות | 15:20  26/03/07
שלום לך הרצינית, את מוזמנת להיכנס לאתר זה לחיפוש לימודים ולהיכנס ללחימודי תעודה ומקצוע ושם תמצאי את כל המוסדות המובילים בארץ ללימודי צילום. למידה מהנה ובהצלחה :-)
כמו שכבר כתבתי למישהי שם למעלה, בספיר יש אחלה מסלולים בתחומי צילום, מקורסים בסיסים של תחביב בספירטק, דרך לימודי הנדסאי צילום של שנתיים ועד לתואר או תואר משולב של תקשורת וצילום. מאוד מומלץ, חבר שלי שלומד צילום, מאוד מרוצה, וכל היום מטייל לו עם המצלמה.... יש אחלה מעבדות פיתוח, מאוד זולות וחלקן בחינם בתוך המכללה, ניתן להשאיל את כל הציד ללא עלות, מתאורה, אולפנים לצילום, ועד למצלמות מקצועיות ומשוכללות....
גל | 19:48  01/04/07
תלוי באיזה צילום את מעוניינת להתמחות ומה התקציב שלך. אני יודעת שיש לעיתון "מסע אחר" קורסים מעולים (ויקרים). יש גם לקאמרה אובסקורה מסלול ללימודי ערב, אבל יכול להיות שזה בהיקף רחב מדי בשבילך. כמו כן, יש קורסים שמתמחים בצילום דיגיטלי; צילום במצלמות רפלקס (SLR); יש כאלו שמתמקדים בנושאי צילום מסוימים (נופים, אנשים, בעלי חיים). בכל מקרה, זה מאוד תלוי ברמת הניסיון שלך בצילום. תבדקי בקורסים של מסע אחר. הבנתי שהם מאוד טובים, ויש להם מגוון של קורסים, לצלמים מתחילים ומנוסים יותר.
מרינה קוגן | 02:11  21/01/09
ברצוני להשתלב בתחום הצילום . מה הדרישה היום בשוק? אני לא יודעת איפה להתחיל ללמוד ואיזה סוג של תעודה מספיקה. האם מחפשים תואר? איזה מכללות או מקומות במרכז מומלצים? ביררתי בכל מיני מקומות ולכולם יש לימודים של4 שנים או כ2? האם שנתיים לימודים זה מספיק?
ענת | 16:01  23/07/08
12 מפגשים שלוש שעות כל מפגש. בשעות הערב פרטים נוספים 03-5613080
סגור