פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני מודאג שהתואר לא מאושר על ידי המל"ג
סטודנט בבנתחומי | 23:55  24/03/07
אני לומד תקשורת בבינתחומי ביה"ס קיבל אישור המל"ג לתוכנית הלימודים. ביה"ס נחשב למובילים בלימודי התקשורת בעולם מומלץ לבוא ולבקר.אין חשש שביה"ס לא יקבל את האישור הסופי להענקת התואר הליך פורמלי בלבד.
v_p@bezeqint.net אשמח אם תיצור קשר
רועעעעייי | 14:59  29/03/07
בדרך כלל ברגע שמסלול מאושר להתחיל, הוא תמיד מקבל אישור מהמל"ג, רק רוצים לוודא שבאמת נלמדים בו התכנים הרלוונטים, והתוכניות קורסי הנכונות ואז מאשרים. אני בטוח שבבינטחונים לא יעשו פדיחות. שווה לך לבדוק מסלולי לימוד תקשורת גם באריאל, אומנם גם שם המסלול חדש, אבל הרבה יותר זול, ללמוד בבינתחומי זה כמו ללמוד בחו"ל, שזה תמיד עדיף... ויש גם את האופציה של המכללה האקדמית ספיר, שם לימודי התקשורת הם ספינת הדגל של המכללה, הם המובילים ובעלי הניסיון הרב ביותר בתחום הזה. וגם הזולים לפי מה שהבנתי...
סגור