פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אייל | 14:32  04/02/10
שלום אני רוצה ללמוד תקשורת וא ני מתלבט בין שני מכללות ממכלה למנהל ומכללת נתניה לשני המכללות האלו אני מתקבל באופן אוטומטי אך אני צריך את עזרת הפורמסטים פה איזה מין המכללות היא הטובה ביותר מפרמטרים כאלה ואחרים כמו לימוד החומר המעשי הכוונה לעבודה הן בתחילת התואר והן בסיומו אופי המרצים חווית הלמידה וכו אשמח מאוד מאוד לעצכם שאני מאמין שתעזור לי מאוווד תודה רבה לכולם
אכן מדובר על 2 מכללות מובילות אך ראוי לציין שהמכללה האקדמית נתניה היא המכללה היחידה בישראל שמוסמכת ע"י המועצה להשכלה גבוהה ללמד תואר שני בתקשורת דבר זה מעיד באופן שאינו משתמע לשתי פנים לגבי רמת הלימודים בפקולטה לתקשורת במכללה האקדמית נתניה. כמו כן לאחרונה היה מחקר של גורם בינלאומי עבור המועצה להשכלה בישראל לגבי הפקולטות לתקשורת בארץ ,מחקר זה הראה כ היחס בין מספר הסטודנטים לסגל הבכיר בפקולטה לתקשורת במכללה האקדמית נתניה הוא היחס הטוב ביותר מבין כל שאר הפקולטות בישראל. מעבר לכך הדו"ח שיבח באופן חסר תקדים את הפקולטה לתקשורת במכללה האקדמית נתניה "חזון מגובש", "תוכנית מאוזנת בין הצד המעשי לצד התיאורטי", "סגל בעל מחויבות ונראות מחקרית", "מתקנים מרשימים" ו"אווירה חמה וקשרים חזקים בין סטודנטים למרצים" הן רק חלק מהמחמאות שהורעפו על הפקולטה לתקשורת במכללה האקדמית נתניה. מצ"ב קישור לתמצית דו"ח הוועדה: http://www.netanya.ac.il/content/_Articles/Article.asp?ArticleID=4048&CategoryID=164 בברכה, רפי רפאלי - יועץ אקדמי המכללה האקדמית נתניה
אייל | 21:39  07/02/10
אך אשמח עם כול הכבוד( וחש כבוד) לאדם הרבה יותר אובקייטיבי ולא אדם שמקור פרנסתו במכללה בה הוא לומד
שרון אשכנזי | 16:29  11/02/10
הי אייל אני הייתי ממליצה להגיע לימים פתוחים, שם תוכל להתרשם ממה שכל מוסד מציע. בימים פתוחים מגיעים חלק מאנשי הסגל, בוגרים וסטודנטים ומתקיימים סיורים במתקנים השונים. יום פתוח של המסלול האקדמי המכללה למינהל מתקיים ביום שישי הקרוב בקמפוס בראשל"צ. יום פתוח של המרכז הבינתחומי התקיים ביום שישי האחרון, אך אני מניחה שהם יקיימו ימים פתוחים נוספים. בהצלחה, שרון
סגור