פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום, אני מעוניין להתחיל ללמוד באוקטובר לימודי תואר ראשון. החלטתי שהתחום הכי קרוב לליבי ולתחומי העניין שלי הוא תקשורת ומדע המדינה. רציתי לדעת האם אפשר לשלב בין שני התחומים ללימודי תואר ראשון ואיפה הכי כדאי ללמוד- או מה המקום הכי טוב ללימודים מסוג זה.
דליה | 11:43  22/12/09
שלום שחף, במכללת אורנים ניתן ללמוד לתואר ראשון בתקשורת. החוג לתקשורת באורנים מזמן התנסויות של למידה והתנסות באקטיביזם תקשורתי וכן ניתנת האפשרות לקבל תעודת הוראה בבית הספר העל יסודי ו/או להשתלב בעבודה בשדה התקשורת – מערכת עיתון, טלוויזיה, רדיו ופרסום. בלימודים את יכולה לשלב חוג נוסף ממגוון חוגי הלימוד במדעי החברה ורוח, לדוגמה: אזרחות ולימודי דמוקרטיה, סוציולוגיה, היסטוריה, גיאוגרפיה ולימודי סביבה, לימודי המזרח התיכון ועוד. נשמח לעמוד לרשותך במידע נוסף. בהצלחה! דליה, מכללת אורנים
היי, אני למדתי תקשורת ומדעי המדינה בבר אילן כתואר משולב. מאוד נהניתי מהלימודים, למרות שהם עיוניים לחלוטין.
סגור