פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אהלן כולם, מה שלומכם? אני מוסיף פה קישור לראיון שפורסם באתר בית הספר לתקשורת. הראיון מתקיים עם איתי צמיר, שהוא מנהל מחלקת האינטראקטיב של ערוץ 10, וגם מרצה בבית הספר לתקשורת של המרכז האוניברסיטאי באריאל. בכתבה מדבר איתי על אינטרנט, שיווק ופרסום ועל החיים בתור איש שיווק ופרסום. אשמח לתגובות שלכם :)
אפרת | 00:23  18/12/09
עמרי | 15:07  18/12/09
בהחלט! :) אני יכול להגיד מניסיון אישי שלי בתור סטודנט שלומד שיווק ופרסום (גם באינטרנט), שהנושא הוא מאוד מעניין ויכול לפתוח הרבה דלתות למי שלומד אותו. יש היום המון חברות בשוק שמחפשות אנשים שישווקו את האתרים שלהם בגוגל למשל או יעשו עבורן קמפיין שיווקי גרפי עבור מוצר מסויים. בכל מקרה, שמח לשמוע שהתעניינת :) אם את מעוניינת, את מוזמנת גם לברר פרטים נוספים באתר: www.ariel.ac.il וגם באתר בית הספר לתקשורת buzz.arieluc.org
סגור