פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אושרת | 22:31  10/03/07
היי, אני סיימתי לא מזמן תואר במדעי החברה התמקדות בתקשורת בפתוחה וכרגע אני מתלבטת האם ללמוד קורס מקצועי (=תיק עבודות ) או תואר שני בתחום ? הנני מתעניינת בפרסום קופי וכל מה שנלווה לזה. כמו כן בדקתי כבר 3 בתי ספר (הבצפר ,עבודיותרצה גרנות ) רציתי לדעת מה את מציעה ? האם הקורס זה מה שיסלול לי את הדרך לעבודה במשרד פרסום ? אם כן באיזה ביה"ס מאלה הנזכרים למעלה ? המון המון תודה .
שרון אשכנזי | 13:38  12/03/07
הי אושרת אני חושבת שאם את רוצה לעבוד בתעשייה, ובמיוחד כקופי עלייך לעבור קורס מעשי ומקצועי בתחום. תואר שני לא יקדם אותך מהבחינה הזו. כמובן שבתחום זה מעבר לידע המקצועי עלייך להיות מוכשרת בעלת רעיונות בלתי נדלים ובעלת לא מעט מרפקים. איננו נוהגים בפורום זה להמליץ על מוסדות ספציפיים אך אלה שציינת אכן נמצאים בראש רשימת בתי הספר הידועים בתחום. הייתי ממליצה להגיע לימים פתוחים שהם מקיימים או לקבוע פגישת ייעוץ ולשמוע על תוכנית הלימודים. בהצלחה, שרון
סגור