פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שירן | 20:34  24/08/09
אני רשומה לתואר ראשון במכללת נתניה בתיקשורת ויש לי קצת ספקות בנושא אולי להחליף את המקצוע למשפטים..אני יודעת שאני יהנה ללמוד את התואר וזה נושא שלא משעמם בכלל ומהנה אבל השאלה היא עד כמה זה פרקטי ויהיה לי בו עבודה אחרי שאני יסיים תתואר..ובמשפטים נראה לי יש יותר עבודות...צריכה יעוץ ממשהו שלומד את זה או כבר אחרי התואר ויודע מה המצב בשוק פחות או יותר
אבירם | 17:10  29/08/09
אני לומד גם במכללת נתניה תקשורת שנה ב אני יכול להגיד לך שהמרצים והשיעורים מצויינים. לגבי השאלה שלך. צריך לזכור שלפי מחקרים רוב האנשים אשר לומדים תואר ראשון לא עובדים במקצוע אותו למדו!! בקשר לתחום המשפטים לפי מה שאני יודע תחום המשפטים מוצף ולכן לפי דעתי גם מקצוע זה הוא בעייתי קצת. צריך לזכור שבתחום התקשורת תמיד יש עבודה אם זה במשרדי פרסום/טלוויזיה/חברות הפקה/רדיו/עיתון. התואר לא סוגר אותך למקצוע אחד את לומדת כמעט את הכל!
אבירם | 17:11  29/08/09
אני לומד גם במכללת נתניה תקשורת שנה ב אני יכול להגיד לך שהמרצים והשיעורים מצויינים. לגבי השאלה שלך. צריך לזכור שלפי מחקרים רוב האנשים אשר לומדים תואר ראשון לא עובדים במקצוע אותו למדו!! בקשר לתחום המשפטים לפי מה שאני יודע תחום המשפטים מוצף ולכן לפי דעתי גם מקצוע זה הוא בעייתי קצת. צריך לזכור שבתחום התקשורת תמיד יש עבודה אם זה במשרדי פרסום/טלוויזיה/חברות הפקה/רדיו/עיתון. התואר לא סוגר אותך למקצוע אחד את לומדת כמעט את הכל!
אבירם | 17:13  29/08/09
אחד שסיים | 11:41  18/09/09
לדעתי לא כדאי ללמוד תקשורת, סיימתי לפני כמה שנים ואני ורוב הכיתה שלי או שעשינו הסבת מקצוע, או שעובדים בדבר שאין לו שום קשר. אם את בכל זאת מעוניינת לעבוד בתחום התקשורת, לכי תתחילי לעבוד בתור עוזרת הפקה או משהו כזה כמה שנים ואז תשלבי בין עבודה ללימודים. לדעתי התואר הזה עבודה בעיניים. היום במבט לאחור, הייתי לומד אותו רק לכיף בגיל מאוחר יותר שמשעמם לי.
סגור