פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

ענבר | 16:23  12/08/09
שלום, אני נורא אוהבת את התחום של הטלוויזיה והרדיו ואני רוצה להתחיל ללמוד שנה הבאה תקשורת איפה הכי כדאי ללמוד מבחינה מעשית? תודה
בטי | 17:43  13/08/09
היי ענבר, ממליצה לך לנסות את החוג לתקשורת במכללה האקדמית נתניה. המסלול לתקשורת במכללה האקדמית נתניה הוא מהאיכותיים ביותר הקיימים בארץ, ויש בו את הטכנולוגיה הטובה ביותר להפקת תוכניות טלוויזיה, רדיו, מה שעונה על דרישת המעשיות שלך. היתרון הבולט של המכללה האקדמית נתניה הוא שהיא מקיימת גם סדנאות בתחום השיווק הפרסום ויחסי הציבור, מדובר על תואר מעמיק אשר יעניק לך ידע תיאורטי ומעשי רב ביותר מדובר בתואר רחב בתקשורת בהצלחה.
שירן | 20:20  24/08/09
אני גם מתלבטת לגבי לימודי תיקשורת אני רשומה כבר למכללת נתניה אבל מפחדת שלא למצוא עבודה אחרי התואר אז חושבת אולי להחליף למקצוע אחר כמו משפטים..ואני לא יודעת מה להחליט
אני בוגרת של המחזור הראשון בבינתחומי,ותואר בתקשורת שם הוא מדהים,הוא מרתק,בכלל לא רציתי לסיים ללמוד ואני לא חננה כבדה בכלל. הם מביאים את המרצים הכי טובים בארץ ומרצים מעולים מחו"ל,רק בבינתחומי. יש שיעורים מדהימים,כמו שיווק תוכן סלולרי,קופירייטינג ועוד,התמחויות מרתקות ומטלות שהן ברובן פרקטיות בניגוד ללימודי תקשורת במקומות אחרים(ומעל לכל,יש אולפנים חדשניים ומדהימים שטרם נראו בארץ לפניי,ויש אותם רק בבינתחומי). לא הייתי ממליצה ללכת למקום אחר. לימודי תקשורת מדהימים כמו בבינתחומי,אין בשום מקום אחר בארץ ויש לי חברות שלומדות בכל מכללה/אוניברסיטה ואנחנו משוות מרצים/קורסים ועוד. אם יש לך עוד שאלות,אני פה. שיהיה בהצלחה! אלינור.ו.
משה | 13:11  24/08/09
כמה שילמו לך על הפירסומת הפתטית הזאת?
סגור