פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום אני מעוניינת להירשם ללימודי תקשורת במכללה למנהל אבל הממוצע שלי מעט נמוך מתנאי הקבלה, הבנתי שיש עוד מכללות שמלמדות תקשורת אבל הן לא טובות כמו המכללה למנהל (שתי חברות שעובדות איתי לומדות תקשורת במכללה למנהל והן מאוד המליצו לי על הלימודים שם). ולכן אשמח לשמוע את חוות דעתכם. האם כדאי להפסיד שנה ולשפר את הציונים בכדי להתקבל למכללה למנהל או ללכת ללמוד במכללות פחות טובות שמלמדות תקשורת כבר בשנה הקרובה. תודה עינת
שלום רב, לא הבנתי מדוע שקלת ללכת ללמוד רק במכללה למנהל?! תואר בתקשורת יש בעוד מקומות,המכללה למנהל נהדרת אבל מאז שנפתח תואר ראשון בתקשורת עם התמחויות שונות במרכז הבינתחומי הרצליה,אני ממליצה ללכת רק לשם. אני לא חלק ממסע פרסום ולא משלמים לי על ההודעה הזאת שקל. אני בוגרת של המחזור הראשון בבינתחומי,ותואר בתקשורת שם הוא מדהים,הוא מרתק,בכלל לא רציתי לסיים ללמוד ואני לא חננה כבדה בכלל. הם מביאים את המרצים הכי טובים בארץ ומרצים מעולים מחו"ל,רק בבינתחומי. יש שיעורים מדהימים,כמו שיווק תוכן סלולרי,קופירייטינג ועוד,התמחויות מרתקות ומטלות שהן בעיקר פרקטיות בניגוד ללימודי תקשורת במקומות אחרים. לא הייתי ממליצה ללכת למקום אחר. לימודי תקשורת מדהימים כמו בבינתחומי,אין בשום מקום אחר בארץ ויש לי חברות שלומדות בכל מכללה/אוניברסיטה ואנחנו משוות מרצים/קורסים ועוד. אם יש לך עוד שאלות,אני פה. שיהיה בהצלחה! אלינור.ו.
סגור