פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אבי אברהמי | 21:36  07/06/09
חברה את עזרתכם בבקשה לאחרונה אני מסתכל באתרי אינרנט של עבודי קרייאיטיב ובצפר שאלתי היא כזו יש פה מישהו שעשה את הקורס אצלהם וויתר על תואר בתקשורת וניהול מידע ממישהו שהיה שם מאאוד יכול לעזור
אבי אברהמי | 20:45  09/06/09
אז אני מבין שחוץ מלקדם את נמכללה למנהל ולדבר על התואר במכללה למנהל על מנת לקדם אותו לא מדברים פה על שום דבר טוב תודה ננסה בפורומים אחרים
שרון אשכנזי | 09:24  10/06/09
בוקר טוב אבי טענותיך אינן במקום. אם תדפדף ותקרא את הפניות לפורום והתשובות הניתנות לא רק ממני הרי שתיוכח כי מוזכרים כאן מוסדות שונים ומגוונים. אתה מבקש מענה ממי שלמד בבצפר או בעבודי ויכול להתייחס לשאלתך - יכול להיות שבימים האחרונים לא נכנס לפורום מישהו שיכול לתת מענה בנושא זה - אין זה אומר שאיננו מכבדים את פנייתך. שרון
אבי אברהמי | 15:30  10/06/09
תשובה דיפלומטית למוסד דיפלומטי ובכלל לא דיברתי על המוסדות שציינת שאלתי הייתה בכללליות אם בכלל כדאילעשות תואר בתקשורת( ולא נראה שמכללה למנהל כי שמה רק רואים כסף מסתנוור להם העיינים)או ללכת למוסדות כאלה ולהתמד במשהו ספיציפי מכיוון ואלה בתי הספר שאני מכיר אז נתתי אותם כדוגמא ותו לא
רוני | 18:31  10/06/09
קודם כל אני חושב שאתה צריך להירגע עם כל ההכפשות שלך על המכללה למנהל אחרי הכל לא למדת שם ואין לך חצי מושג על המוסד הזה (לטוב או לרע) למען גילוי נאות אני לומד שם אבל אני לא מתכוון להמליץ או לא להמליץ לך, תלמד איפה שהכי מתאים לך. לגבי השאלה המקורית שלך לפני כל ההכפשות, אז ככה אני מכיר מישהי אחת שלמדה בביתצפר והשתלבה לאחר מכן במשרד פרסום (קח בחשבון שהי הייתה מוכשרת בטרוף אז אני לא בטוח שלכולם זה הולך כל כך חלק) מצד שני יש לי חבר ללימודים שנרשם לשנה הבאה ל"תרצה גרנות" בגלל שהוא רוצה להיות קופירייטר בסופו של דבר זאת רק החלטה שלך אם ללכת במסלול של תואר או לא, ואכן יש מקרים שאפשר להשתלב ללא תואר אבל קח בחשבון שלמשרות בכירות יותר תצטרך תואר. הדרך הטובה ביותר לאמת זאת היא לבדוק מי הם בעלי התפקידים במשרדי פרסום ומהי ההשכלה שלהם, מקווה שעזרתי.
אבי אברהמי | 21:45  10/06/09
דבר אלה לא הכפשות אלה דעות- יש הבדלשיעור קטן במה זה הכפשות ידיעה שבבסיסה היא לא נכונה וכאן ידידי מצטער לומר לך -נזה נכון ועוד המכללה למנהל אצלהם רק כסף עובד אז אתה יכול להיות יפה נפש כמה שאתה רוצה הספיק לי לשמוע מאחרים ועוד הספיק להיות ביום פתוח ורק להקיא מעצם המחשבה של האנשים שמסתובבים שם מבחינת אופי הכוונה דבר שני תודה על התשובה
סגור