פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שגיא | 10:17  29/04/09
שלום לכולם, אני מעונין להרשם ללימודי תקשורת שנה הבאה, ואני מחפש מוסד לימוד אני מחפש מכללה מאחר ואני לא רוצה לעבור את תלאות הפסיכומטרי . הייתי ביום פתוח של המכללה למנהל ומאוד התרשמתי רק שהמסלול שהם מציעים הוא לימודי בוקר בלבד! עד שעה 17:00 בערך. ואני לא יכול ללמוד בבוקר מאחר ואני עובד. שמעתי שהמכללה בבית ברל היא טובה גם כן. האם מישהו מכיר מכללות אחרות שהם ברמה של המכללה למנהל ויש שם לימודי ערב בתקשורת? תודה!
היי שגיא אני גם מתעניין להתחיל ללמוד תקשורת ומאחר ולא הייתי ביום הפתוח של המכללה למנהל, אשמח לשמוע את דעתך על המכללה למנהל מכיוון שאני יכול ללמוד לימודי בוקר, תודה מראש
שגיא | 19:20  01/05/09
התרשמתי מאוד לטובה מהמכללה למנהל הכל נורא יפה ומסודר יש לי שם גם חבר שדי מרוצה מהלימודים, אכזבו אותי כמה דברים, 1.אין שום הטבה לעצפ היותי הנדסאי קולנוע וטלווזיה , אני חושב שעם כל הכבוד עדיין יש קורסים שאין טעם שאני ייקח,כל תחום עריכת הווידאו-אני מחזיק בתעודת AVID MASTER אני חושב שצריך להתחשב בזה, במככלה בנתניה כן עושים את זה, דבר נוסף שהפריע לי זה הקטע הזה של ניהול, לדעתי סתם התעקשות לדחוף עוד מקצוע בתוך מקצוע אני לא מבין מה הקשר בין תקשורת לניהול. אבל בגדול מבחינת האווירה והסביבה נראה טוב...
לי זה מוסיף המון, היום השילוב בין תקשורת לניהול הוא הכרחי. אל תחשוב על עוד שנה שנתיים תחשוב עוד 5-7 שנים שאולי תהיה בעמדות בכירות יותר בתחום התקשורת, ידע בניהול יכול לתרום לך המון.
לא שאלתי שם אף פעם על לימודי ערב אבל התוכנית הרגילה שלהם כל כך טובה שכדאי לך לבדוק אם יש סיכוי שתוכל להשתלב שם..בהצלחה מותק
סגור