פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני במקור מב"ש אבל אני מתחיל שנה הבאה ללמוד תואר בתקשורת ומדעי המדינה בבראילן בנוסף לתעודת תקשורת ועיתונאות, רציתי ללמוד תקשורת בבן גוריון אבל לפי מה שאני שומע מאנשים עדיף ללמוד תקשורת במרכז, כי כל העבודה שם וככה תוכל להתברג בתחום שלך יותר מהר, במהלך סטאז' שאתה עושה בתעודה וכדומה. האם אתם ממליצים אחרת? מישהו פה סיים את התואר בבראילן של תקשורת? יש לו המלצות?
עלי | 16:59  03/04/09
אין שום פסול בתואר שנותנים בבן גוריון. אני לא יודע אם הוא יותר טוב מבבר אילן, אבל אם אתה דרומי זה אבסורד לוותר על לימודים במוסד שקרוב לביתך רק בשביל להרחיק עד בר אילן. אני מצרף לך לינק עם רשימת הקורסים שתוכל להתרשם. בקשר למקומות עבודה, אין מאפיה של תלמידי תקשורת מבר אילן, אם כבר יש קליקה זה קליקת בוגרי תקשורת של בן גוריון בדרום הארץ (אתה דרומי) זה ידוע שבעלי עסקים דרומיים מעדיפים בוגרי בן גוריון.
סגור