פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

מקווה שאני יוכל למצוא פה עזרה, זה נושא שאני מתלבט לגביו כבר הרבה זמן. אני מעוניין ללמוד באופן ספציפי עיתונאות כתובה. כלומר בסופו של דבר להגיע לידיעות אחרונות לדוגמא ככתב ובעל טור, תחקירן, וכדומה. פחות מעניין או מושך אותי תחומי התקשורת הנלווים, למרות שאני לא שולל אותם לחלוטין. השאלה שלי בעצם מתחלקת לכמה שאלות : 1. האם יש מסלולי לימוד באוניברסיטאות או המכללות שמציעות תואר בתקשורת שמתמקד ספציפית בעיתונאות הכתובה, או לפחות בעיתונאות בכלל. אם כן, על איזה אתם ממליצים. 2. בהנחה שלא קיים מסלול כזה, האם תמליצו על לימודע ערב של קורסי השתלמות נפרדים בסגנון חשיפה או כותרת, ו"השתפשפות" לתוך המקצוע במקום לימודי תואר סטנדרטיים? 3. במידה וכן, אילו מקומות מומלצים. שמעתי על השתיים שהזכרתי למעלה והסמינר הקיבוצי. תודה מראש.
אבל אני יודעת שבמכללה האקדמית נתניה לומדים המון תחומים בתקשורת (גם רדיו), אז אני מניחה שעוסקים שם גם בעיתונות. שווה לך לבדוק, כי לפי מה שהבנתי הם הכי טובים בתחום.
זה בלתי נסבל, מה את עובדת בנתניה ? זה ממש לא בסדר להמליץ לאנשים כאשר אין לך שום מושג בתחום. אגב כמישהו שמבין בתחום התקשורת אני לא הייתי הולך ללמוד בנתניה יש מכללות הרבה יותר טובות
סגור