פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום שרון, אני מתעניינת לגבי לימודים שיביאו אותי בסופו של דבר לעיסוק בתחום האינטרנט.אם המדובר בעיצוב אתר וניהולו ואם מבחינת פרסום באינטרנט. שמעתי שיש מסלול לימודים חדש בבר אילן שנקרא טכ' אינטרנט. ניסיתי לברר מולם פרטים אבל נתקלתי בתשובות חלקיות בלבד. רציתי לדעת לאחר לימודים כאלו היכן לדעתך אפשר להשתלב איתם בשוק העבודה?היות וזה מסלול חדש אין גם בוגרים שאפשר לפנות אליהם ולכן אני מבקשת את עצתך. לעומת זאת יש למשל את מסלול התקשורת הדיגטלית של המכללה למנהל לדוגמא שידוע שממנו אפשר להשתלב גם בתקשורת.אז מה עדיף להמר על מסלול חדש שאני לא יודעת לאן יביא אותי? או ללכת עם משהו ידוע אבל שיש הצפה שלו בשוק?(המון אנשים שלומדים תקשורת באופן כללי.) תודה:)
בעמק הירדן. יש שם מסלול לימודי תקשורת שנראה לי שעונה על מה שאת מחפשת. בכל מקרה, אני לומד שם מלונאות ותיירות ומאוד נהנה מהאווירה ומהאנשים. בטח עכשיו כשירד סוף סוף קצת גשם בכנרת המצטמקת...
heal | 11:52  17/02/09
אני עדיין מחכה לתשובה של שרון.ואגב מסלול הלימוד שם ממש לא מה שאני מחפשת.
שרון אשכנזי | 10:29  19/02/09
בוקר טוב איני מכירה את התוכנית בבר אילן, אך בגוף השאלה יש כבר את התשובות שאת מחפשת. אם זהו מסלול חדש שאין לו עדיין בוגרים ועדיין לא ניתן להתרשם מהלימודים במסגרתו, יש לקחת זאת בחשבון. אני לא חושבת שהמונח הצפה בשוק מדוייק לגבי מה שקשור לתקשורת דיגיטלית. המכללה למינהל מאפשרת שילוב של מסלולי התמחות, כך שאנשי התקשורת הדיגיטלית יכולים להשתלב במשרדי פרסום בחברות אינטרנט בתוכניות טלוויזיה. הדיגיטציה מגיעה היום לכל תחום. בהצלחה, שרון
שלום, המרכז הבינתחומי הרצליה מציע התמחות בתקשורת אינטראקטיבית הכוללת סדנאות ועבודה מעשית. ביום שישי הקרוב, 6.3 בשעה 9:00 יתקיים יום פתוח לתואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה. את מוזמנת להגיע ולהתרשם בעצמך מהקמפוס, המרצים ותכניות הלימוד. אני מצרפת קישור למידע על ההתמחות ועל בית הספר. בהצלחה! יעל
נויה | 14:04  11/07/09
חברה שלי לומדת ברופין במגמה לתקשורת אינטראקטיבית ומאוד מרוצה. מרצים מעולים ואחר כך גם עוזרים להישתלב בשוק העבודה.
סגור