פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שולי | 15:08  11/02/09
אני נרשמת השנה ללימודי השכלה גבוהה , ונתקלתי בדילמה קשה; אני מעונינת ללמוד תקשורת ואני לא יודעת - מה עדיף אוניברסיטה או מכללה. אם מישהו פה יודע מה מעסיקים בתחום השיווק/פרסום/מדייה מעדיפים היום , או כל עצה אחרת יתקבלו בברכה
שרון אשכנזי | 11:36  16/02/09
הי שולי מעסיק פוטנציאלי יעדיף מישהו שיש לו נסיון ואוניברסיטאות בתחום התקשורת מלמדות את התחום רק מבחינה עיונית. המכללות לעומת זאת מאפשרות לך להחשף לעבודה מעשית בזמן הלימודים. ראי בדפים הקודמים בפורום זה לתייחסות להבדלים המובהקים בין אוניברסיטאות למכללות. בהצלחה שרון
אני למדתי במכללה האקדמית נתניה וכיום עובדת בתחום למעלה משנה... לא יודעת מה עושים באוניברסיטאות אבל אותנו לימדו ממש כל מה שצריך לדעת כדי לצאת לעבוד אחר כך... למדנו רדיו, TV, מה שתצטרכי. לימדו אותנו המון באולפנים משוכללים והמרצים היו מעולים. הכי חשוב כמו שאמרו לך זה שהלימודים שילבו גם עיוני וגם מעשי ולא רק עיוני שעם כל הכבוד גם לא מאוד מעניין...
הכי חשוב שתחליטי מה בדיוק את רוצה לעשות. תקשורת זה תחום מאד רחב ומתפרש על כל מיני נושאים. אני לומדת בבן גוריון ושם יש תכניות בין תחומיות שאת יכולה לבנות בעצמך. מכיוון שמעניין אותי הפן המקצועי-אקטואלי בחרתי במסלול של תקשורת, מזהת, פוליטיקה וממשל. ככה אני יוצאת עם משהו קונקרטי ביד ויכולה להתקדם לתארים גבוהים שרלוונטים למה שאני אעשה בעתיד תכנסי לאתר שלהם ותראי את האפשרויות www.welcome.bgu.ac.il
סגור