פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אהלן, זה שוב אני. אחרי שחיפשתי מידע באינטרנט (כולל באתר זה) ושאלתי פה ושם, החלטתי שאני כנראה אלך למכללת יזרעאל. היום הייתי שם ב"פגישת ייעוץ", אבל לא אמרו לי שם כלום. שיחה של 5 דקות עם מעט מאוד מידע, שרובו מצוי באינטרנט. התקשרתי לחבר שלומד שם תקשורת ושהמליץ לי על מכללת יזרעאל, והוא אמר לי שהתואר של מכללת יזרעאל הוא מאוד כללי, ואם אני מעוניין בתחום מסוים של תקשורת, לא כדאי לי ללמוד שם. אני מעוניין בעיתונאות או בקולנוע. הוא אמר לי שהתואר במכללת יזרעאל נוגע רק קצת בתחומים אלה. גם מהתרשמות שלי התואר במכללת יזרעאל מתמקד בעיקר בדברים שלא מעניינים אותי- טלוויזיה, פרסום... הוא אמר לי שעדיף לי לעשות תואר ספציפי בעיתונאות או בקולנוע. איפה עושים דבר כזה? האם במכללת נתניה יש תואר כזה? האם בכלל איפשהו באזור חיפה יש תואר כזה?
סגור