פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

רעות | 03:26  03/02/09
אהלן, אני מעונינת מאוד להתחיל ללמוד תואר ראשון בתקשורת בשנה הקרובה, בהתחלה התלבטתי בין כותרת לאוניברסיטה הפתוחה אך מכיוון ואין לי בגרות מלאה החלטתי ללכת על הכיון של הפתוחה. דפדפתי באתרים, הסתכלתי בתוכניות לימודים ולא הצלחתי להבין דבר אחד כתוב ליד התואר בתקשורת, תקשורת והיסטוריה, תקשורת ופסיכולוגיה, תקשורת וסוציולוגיה וכ'ו וכ'ו. אני שוקלת לבחור בתקשורת והיסטוריה אבל השאלה שלי אם הלימודים יתעמקו יותר בתקשורת או בהיסטוריה, ולמה צריך גם וגם אם הדבר המרכזי שאני רוצה לעסוק בו הוא תקשורת ? . ושאלה אחרונה, התואר הראשון בהיסטוריה אילו דלתות הוא פותח ? תודה למי שיענה:)
שרון אשכנזי | 11:07  03/02/09
הי רעות על פי מה שאת מתארת כנראה מדובר בתואר במתכונת דו חוגית תקשורת ועוד תחום. במתכונת זו את לא מקבלת תואר אחד בתקשורת ותואר נוסף בהיסטוריה אלא תואר אחד משולב של תקשורת והיסטוריה. שרון
האם אתם יודעים אם קיים בפתוחה ללמוד תקשורת ועיתונאות ? או שרק ברגילה?
שרון אשכנזי | 11:27  16/02/09
אם את מתכוונת לבית ספר "כותרת" אני חושבת שיש רק בתוכנית הרגילה של אוניברסיטת ת"א. כדאי לבדוק שרון
ירון | 12:34  04/03/09
באופן כללי אם הנסיבות לא מאפשרות ואת חייבת לעבוד פול טיים תוך כדי התואר אז לכי לפתוחה אבל מכל בחינה אחרת התואר באוניברסיטה רגילה הוא יותר משתלם וגם מתייחסים אליו אחרת בשוק.
סגור