פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

דוד | 18:16  28/01/09
שלום. אני רוצה לעשות תואר ראשון בתקשורת, אבל אני רואה שבארץ יש מיליון מקומות שמלמדים תקשורת. אני גר בחיפה, ואני מעדיף מוסד שיאשפר להישאר לגור בבית. אז יש את אוניברסיטת חיפה, מכללת עכו, מכללת עמק יזרעאל, מכללת נתניה... לפי מה אני אמור לבחור? מעיון בתגובות פה אני רואה שכולם כותבים שעדיף ללמוד תקשורת במכללה כי במכללות הלימוד הוא יותר מעשי ומהווה קרש קפיצה הרבה יותר ריאלי למצוא מקומות עבודה. אבל איזו מכללה? מה ההבדלים בין המכללות? מה ההבדל מבחינת ההכשרה? מה ההבדלים מבחינת שכר לימוד? איזו מכללה יותר נחשבת? ואילו עוד שיקולים אני צריך לקחת בחשבון? כל מי שיכול לענות לי אפילו על שאלה אחת מבין כל השאלות האלה- מוזמן.
שרון אשכנזי | 10:17  29/01/09
הי דוד איני יכולה להמליץ לך על מוסד זה או אחר. הייתי מציעה להשתתף בימים פתוחים שהמוסדות השונים מקיימים בימים אלה, לקבוע פגישות יעוץ ולדבר עם בוגרים וסטודנטים. אכן הלימודים במכללות הרבה יותר מעשיים מאשר באוניברסיטאות. התייחסות מפורטת בנושא סוגיה זו כפי שראית נמצאת בדפים הקודמים של פורום זה. מבחינת שכר הלימוד תלוי אם המכללה היא פרטית או מתוקצבת. בהצלחה, שרון
דוד | 14:57  29/01/09
אני לא מבקש שתמליצי, אבל את מכירה אולי את ההבדלים בין המכללות שציינתי? ואילו מבין המכללות שציינתי פרטיות ואילו מתוקצבות?
שרון אשכנזי | 15:25  29/01/09
הי דוד ההבדלים מן הסתם קיימים בתוכנית הלימודים(מסלולי התמחות, חד חוגי או דו חוגי, סטאז' וכו'). עלייך לעשות מחקר ולבדוק מה כל מכללה מציעה. בשלב ראשון אפילו להכנס לאתרים שלהם: מכללת נתניה http://www.netanya.ac.il/content/_Articles/Articles.asp?CategoryID=45 מכללת עמק יזרעאל Http://www.yvc.ac.il/template/default.asp?maincat=4 מכללת עכו http://wgalil.ac.il/ מכללת נתניה אינה מתוקצבת ועד כמה שאני יודעת מכללת עמק יזרעאל כן מתוקצבת, את מכללת עכו איני מכירה. בהצלחה שרון
דוד | 00:27  30/01/09
אם יהיו עוד שאלות (ואני מניח שיהיו) אני אפנה אלייך:-)
חמדה | 17:06  01/09/09
מערך חדש ומעניין... כדי לנשות את הקישור הבא
ואני מאוד מרוצה היא אופצית לימודים צפונית ממש מיקצועית וכיפית יש פה אוירה נעימה מורים מעולים ויחס אישי וזה קרוב לכינרת בכל מקרה אני ממליצה עליה בחום וזה גם יחסית קרוב אלייך הדרך הכי טובה לבחור מיכללה זה לבוא ליום פתוח ולשאול עם סטודנטים קיימים מה הם אומרים.
דוד | 15:36  01/02/09
אני באמת מתכוון לבוא ליום הפתוח. האם זה ריאלי ללמוד בכנרת ולישון בחיפה?
ואני מאוד מרוצה היא אופצית לימודים צפונית ממש מיקצועית וכיפית יש פה אוירה נעימה מורים מעולים ויחס אישי וזה קרוב לכינרת בכל מקרה אני ממליצה עליה בחום וזה גם יחסית קרוב אלייך הדרך הכי טובה לבחור מיכללה זה לבוא ליום פתוח ולשאול עם סטודנטים קיימים מה הם אומרים.
היי אני לומדת תיקשורת במיכללת כינרת היא נימצאת ליד טבריה ואני יכולה להגיד לך שזאת אופציה טובה מאוד לתושבי הצפון שרוצים ללמוד תיקשורת יש פה אוירה נעימה יחס אישי ומורים טובים חוץ מזה הדרך הכי טובה לבחור מיכללה היא ללכת ליום פתוח ולשמוע את הסטודנטים במגמה ולהתרשם מהמקום
דוד | 15:37  01/02/09
היי אני לומדת תיקשורת במיכללת כינרת היא נימצאת ליד טבריה ואני יכולה להגיד לך שזאת אופציה טובה מאוד לתושבי הצפון שרוצים ללמוד תיקשורת יש פה אוירה נעימה יחס אישי ומורים טובים חוץ מזה הדרך הכי טובה לבחור מיכללה היא ללכת ליום פתוח ולשמוע את הסטודנטים במגמה ולהתרשם מהמקום

שלום, מזמינה אותך לבדוק את תכנית הלימודים לתואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. הסטודנטים יכולים לבחור בין התמחות בתקשורת אינטראקטיבית, תקשורת שכנועית או לימודי טלוויזיה והלימודים כוללים קורסים תיאורטיים וסדנאות מעשיות רבות הנערכות באולפנים המתקדמים שמצויים בבית הספר. מצורף לינק למידע נוסף. בהצלחה! יעל
איך השכר לימוד בבינתחומי יחסית למקומות אחרים?
שלום, לגבי שכר לימוד וזכאות למלגות, הכי טוב לפנות למדור רישום: טלפון: 09-9527200 פקס: 09-9567392 דוא"ל: rishum@idc.ac.il ביום שישי 6.3 בשעה9:00 יתקיים יום פתוח לתואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה ובו תוכל לקבל פרטים נוספים ולהתרשם מהקמפוס, המרצים ותכניות הלימוד בהצלחה!
עדיף ללמוד תואר במוסד טוב שאחכ יסתכלו עליך בעין יפה בראיונות עבודה תבדוק את אוניברסיטת בן גוריון. יש שם מסלולי תקשורת מעולים. מנסיון אישי
סגור