פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

נופר | 19:30  27/01/09
שלום הייתי רוצה לדעת מה אפשר לעשות עם תואר ראשון בתקשורת אני יודעת שזה תחום מאוד רחב ודווקא חשבתי לקחת קורס קופירייטינג בנוסף אבל נראה לי שלהיות קופירייטר זה משהוא שדורש כישרון מולד ולא משהוא שאפשר ללמוד בקורס אחד מה דעתך שרון?
שרון אשכנזי | 10:14  28/01/09
בוקר טוב נופר כפי שכתבת לימודים לתואר ראשון בתקשורת מאפשרים לך להשתלב בתחומים רבים ומגוונים. אכן לתפקיד הקופירייטר בניגוד לתפקידים אחרים נדרש מעבר לידע הטכני גם כישרון ויצירתיות מרובה. קיימים הרבה תפקידים בתעשיית התקשורת שהדגש הוא אחר. בכל מקרה ישנן תוכנית לתואר ראשון שהן מעשיות, המשלבות התמחות בפרסום יחסי ציבור ושיווק ובהן יש אפשרות לקחת קורס של רעיונאות כך שאם בסופו של דבר את לא מרגישה מספיק יצריתית ישנם עוד קורסים שאת לומדת במסגרת התואר שיכולים לקדם אותך לכיוונים אחרים. בהצלחה שרון
סגור