פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שואנה כץ | 10:52  26/01/09
אני כולי מבולבלת... כעיקרון התכנוןש לי כפי שציינתי בהודעות קודמות הוא להתחיל השנה בלימודי תקשורת, ולאחר סיום התואר להשלים לתעודה בדוברות ויחסי ציבור.. עכשיו אני נוא מבולבלת הם זה נכון מה שאני רוצה לעשות... כי כעיקרון אני רוצה לעסוק ביחסי ציבור, אבל התעודה לבד לא תפתח לי הרבה דלתות לכן אני רוצה לעשות את התואר בתקשורת ואז להתמצקע עם התעודה. ני בכלל מבולבלת כי אני רואה שהרבה קורסים הם או דוברות ויחסי ציבור או פרסום ויחסי ציבור, או פרסון ניהול ויחסי ציבור וזה נורא מבלבל אותי ואני לא בטוחה מה אני הכי רוצה!! כעיקרון מעניין אותי נורא תחום היחסי ציבור, ואני חושבת שאוכל להצליח בדוברות ואני גם אוהבת את זה אבל גם פרסום מושך אותי.... אוףףףףףףףף שמישהו יעזור לי!!
שרון אשכנזי | 10:22  27/01/09
בוקר טוב שואנה קחי בחשבון שישנן תוכניות לתואר שני שמשלבות לימודים מעשיים ומסלולי התמחות שכוללים בתוכם גם את הפרסום וגם את יחסי הציבור כך שלא בהכרח תדרשי לעשות קורס מעשי לאחר לימודי התואר. שרון
איזה תואר שני יכול להתאים לי?.... נגיד וני רוצה לעסוק בדוברות ויחסי ציבור?... האם קורס + ת. גמר בדוברות ויחסי ציבור לא יתרום לי הרבה מבחינת עיסוק ומציאת עבודה?... האם זה לא מומלץ לאחר התואר?.. כי האמת חשבתי על זה כדי להכנס ישר לשוק העבודה ולא ללמוד עוד 3 שנים ישר... יש בכלל תואר שני שמתמחה בזה?....
שרון אשכנזי | 10:04  28/01/09
הי שואנה חלה טעות בתשובתי. התכוונתי לכך שיש תוכניות לתואר ראשון המכילות לימודים מעשיים ולא כפי שכתבתי לימודים לתואר שני. כך שלא בהכרח צריך קורס נוסף לאחר התואר. במידה ואת מחליטה ללמוד קורס ולא תואר אז את מתמחה בתפקיד מאוד ספציפי שלא פותח לך אפשרויות נוספות בתעשייה. שרון
שואנה כץ | 15:27  28/01/09
אז האם זה הגיוני ונכון ה"תוכנית" שלי? של ללמוד לתואר ראשון בתקשורת ואז לאחר סיום התואר לעשות עוד קורס שנותן ת. גמר בדוברות ויחסי ציבור? זה קורס כמו שכתבתי שיחידה ללימודי המשך וחוץ של אונ' חיפה- לא סתם.. 7 חודשים... פשוט בתואר בעמק יזרעאל איפה שאני הולכת ללמוד הוא די מעשי והוא גם מאוד נחשב ויש להם את מרכז התקשורת הכי גדול בארץ, אבל לצערי אין שם התמחות ספציפית אבל כל מקרה אני נהולה על המכללה הזו מהרבה בחינות ונוחיות... אז האם כדאי לי לעשות כמו שכתבתי?.... תואר ואז גם תעודה?... או שזה סתם טיפשי? האם זה תורם בשוק העבודה?...מבחינת יתרון ?...
שרון אשכנזי | 10:13  29/01/09
בוקר טוב אני חושבת שתואר ראשון יכול רק לקדם אותך בעתיד. לגבי הקורס אני מאמינה שאחרי שתסיימי את התואר תדעי כבר אם את זקוקה לו או לאו. שרון
אורן | 17:11  27/02/09
באמת מכל הלב
סגור