פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אלי אליהו | 23:10  25/01/09
שלום, התרשמתי מאוד מהדעות על מכללת ספיר בתחום הקולנוע ורציתי לדעת אם הרמה המקצועית או ה"מוניטין" שמגיע עם קבלת תואר באוניברסיטאות עובד גם הפעם.כלומר, האם לימודי קולנוע באוני' ת"א נותנים לי איזה קרש קפיצה לעומת מכללות(ספיר בעיקר).... תודה.אלי.
שרון אשכנזי | 10:31  27/01/09
הי אלי אם תדפדף בדפים הקודמים תראה לא מעט התייחסות להבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות בתחום התקשורת. לגבי לימודי קולנוע איני יכולה להמליץ לך לכאן או לכאן. כדאי להגיע לימים פתוחים בתוכניות השונות ולהתרשם מתוכנית הלימודים, להפגש עם סטודנטים ועם בוגרים לפני שמגיעים להחלטה. בהצלחה שרון
ששון | 13:57  27/01/09
היי אלי! אם אתה רוצה עצה של סטודנט לקולנוע במדרשה בית ברל אז הרמה המקצועית בהחלט לא נופלת ואפילו טובה יותר. זה שרשום לך בתעודה "אוניברסיטת ת"א" לא בהכרח יפתח לך עוד דלתות בתחום, נכון שישנם מקצועות מסוימים שבהם תעודה מאוניברסיטת ת"א יכולה להוות קרש קפיצה אבל קולנוע הוא לא אחד מהתחומים האלו. מה שחשוב הוא הניסיון המקצועי והטכני שאתה מקבל שיאפשר לך להיות איש קולנוע טוב. במהלך הלימודים אתה מתנסה ומקבל ידע תיאורטי בשלל התחומים בעולם הקולנוע ( תסריטאות, בימוי, כתיבה, צילום וכו'). מדובר בלימודים בעלי נפח רחב במשך 4 שנים , ככה שאין סיכוי שתצא עם חורים. אני אישית מאוד מרוצה מהלימודים כאן ואם יש לך עוד שאלות אני אשמח לעזור...
סגור