פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

חדשה בתחום | 23:31  18/08/08
אני אקדמאית מתחום אחר שמתעניינת בתחום התקשורת אך הייתי מעוניינת לקבל קצת מושג לגבי מה שקורה בשוק העבודה בתחום התקשורת. אני מתעניינת בעיקר בתחקיר ועריכה. עד כמה קשה להתקבל לאחר הלימודים לעבודה כתחקירנית וכעורכת תוכניות טלוויזיה? האם צריך בעיקר קשרים כדי להתברג? מה השכר הממוצע של תחרקירן/עורך תוכניות בערוצים המובילים והאם קיימות אפשרויות קידום?
שרון אשכנזי | 09:28  19/08/08
שלום תחום התקשורת הוא תחום תובעני כמו הרבה תחומים אחרים. גם בו לא מזיק קשרים ונסיון, במיוחד אם לא למדת והוכשרת באחד מבתי הספר שמשלבים לימודים מעשיים ועבודת סטאז. במידה ואת עושה הסבה ולומדת תקשורת, הסיכוים להתברג כתחקירנית רק עולים. תפקיד זה נחשב יחסית זוטר והמשכורות בהתאם - כמובן שאפשר להתקדם ולהגיע לתפקידים משמעותיים יותר במידה ואת טובה ומצליחה להתמיד בעבודה. בהצלחה שרון
חדשה | 12:20  19/08/08
תודה על התשובה ועוד שאלה קטנה. האם כדי לערוך תוכניות טלוויזיהצריך בד"כ הרבה ניסיון- האם בד"כ מתחילים כתחקירנים ורק אז אפשר להתקדם לתפקידי עריכה?
סגור