פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני מתלבטת אם ללמוד תקשורת חד חוגי, או תקשורת דו חוגי בשילוב עם משהו מתחום החינוך. לא כדי להיות מורה לתקשורת, אלא פשוט כי שני התחומים מושכים אותי. האם יש הבדל בין תואר B.E.D לתואר B.A בתקשורת? אשמח אם תוכלו לייעץ.
שרון אשכנזי | 09:09  12/08/08
הי עדי תואר B.E.D הוא תואר ראשון בתחום החינוך. שרון
עדי | 12:39  12/08/08
אני יודעת שזהו תואר בתחום החינוך, השאלה היא אם יהיה הבדל ביני (שיהיה לי תואר B.E.D בתקשורת רק בגלל שאני לומדת דו חוגי עם חינוך) לבין מישהו אחר שיהיה לו תואר B.A בתקשורת.
שרון אשכנזי | 08:53  13/08/08
הי עדי ברגע שהתואר שאת מקבלת הוא בחינוך אז גם הדגש בתוכנית הלימודים היא בחינוך. הרעיון בדרך כלל הוא להכשיר אותך להיות מורה לתקשורת. הדבר הטוב ביותר שאת יכולה לעשות זה להשוות בין תוכניות הלימודים השונות במוסדות שנותנים תואר B.E.D לעומת כאלה שנותנים B.A בתוכנית עצמה את תגלי את ההבדלים והדגשים השונים. מעבר לכך, גם אם תחליטי ללמוד לתואר BA בתקשורת את תגלי שיש תוכניות שונות עם דגשים שונים במוסדות שונים. בהצלחה, שרון בהצלחה, שרון
סגור