פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

הי שרון,כרגע אני מסיים שנה שניה ללימודים ,ועד עכשיו לקחתי קורסים המשתייכים הן לתקשורת והן לתקשורת וניהול.אני אמור להחליט עד מחר (גג יום שלישי) מה לבחור, איזה מסלול. רציתי לשמוע את דעתך האישית ומניסיונך ולהבין ממך מה ת'אכלס(סליחה על המילה אבל אני ממש רוצה להבין)יצא לי מהתואר שיכלול רק תקשורת ומה יצא מהתואר בשילוב של הניהול? איזה אופציות לעבודה פתוחות בפני?אני לומד באוניברסיטה הפתוחה.. אשמח לשמוע ממך תגובה בעניין.. תודה שלומי.
שרון אשכנזי | 09:03  04/08/08
בוקר טוב שלומי התואר במתכונת דו חוגית המשלב ניהול, מאפשר להחשף לקורסים במנע"ס, וזה למעשה מאפשר לך להגיע לתפקידים ניהוליים ולא רק בתעשיית התקשורת. אין ספק ששילוב של שני תחומים בתואר אחד יכול רק להועיל ולהוסיף, אך עלייך לשאול את עצמך אם אתה נהנה מקורסי הניהול, האם אתה רואה את עצמך מנהל בעתיד. השאלה החשובה ביותר היא מה אתה רוצה לעשות בסיום התואר? איפה אתה רואה את עצמך? רק כך תוכל להחליט עם השילוב יכול להתאים לך. בהצלחה, שרון
שלומי דבוש | 23:00  04/08/08
זו באמת שאלה קשה...תקופה שאדם לא יודע מה הוא רוצה מעצמו..תודה בכל אופן :)
סגור