פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלטום! אני סטודנטית בשנה שנייה ללימודי תקשורת באונ' העברית, ואני מתלבטת היכן כדאי לבצע את הסטא'ז שלי (היקף של 120 שעות או יותר..). כעיקרון יש לי קרע בחברת הייטק (תחום אלקטרוניקה), כך שאשמח להשתלב במקום היי-טקי המחלקת השיווק והפרסום... העניין שאינני יודעת מהן החברות ה"נחשבות" או איך לברר זאת... אודה לעזרתך!!! נ.ב- רצוי באזור ירושלים- אם כי זו לא חובה. אשמח גם לשמוע על מקומות בעלי אופי שונה שמאפשרים סטא'ז. תודה, חן
שרון אשכנזי | 09:21  06/07/08
הי חן לדעתי האישית כל חברה שיש בה מחלקה של שיווק יחסי ציבור ופרסום יכולה להוות פוטנציאל למקום סטאז'. מעבר לזה אני חושבת שקו המחשבה שלך צריך להיות כזה שאת הסטאז' תעשי במקום שיכול לפתוח בפנייך את הדלתות לתחילת קריירה. שהסטאז' יהיה בתחום שמעניין אותך ובו תרצי לעסוק בעתיד. בהצלחה, שרון
סגור