פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

שלום רב, אני לא בטוחה שאני נמצאת בפורום המתאים, ואם לא אז נא להפנות אותי לפורום המתאים... בכל מקרה, רציתי לדעת איפה אני יכולה להשיג מידע לגבי אילו מוסדות הם הטובים והנחשבים ביותר ללימוד תקשורת אינטראקטיבית? התקבלתי ללמוד במכון אבני בת"א, ואני בתהליכים במכללת הדסה בירושלים. איזה יותר טוב? עוד דבר שלא ברור לי הוא למה במכון אבני הלימודים הם 4 שנים ובמכללת הדסה שנתיים? תודה מיכל שלא מבינה ותשמח לעזרה...
שרון אשכנזי | 08:50  01/07/08
הי מיכל המידע שאת מנסה להשיג צריך לבוא מתוך קביעת פגישות יעוץ והשתתפות בימים פתוחים של המוסדות שלגביהם את מתלבטת והשוואה בין תוכניות הלימודים. יכול להיות שהלימודים באבני הם ארבע שנים בגלל ההשלמה לתואר? בהצלחה, שרון
מיכל | 14:31  01/07/08
יכול להיות שבאבני זה ארבע שנים, בגלל ההשלמה לתואר במדעי הרוח. רציתי לדעת, בעיקר לגבי השם של כל מקום, כלומר מה יותר נחשב? מבחינת תוכנית הלימודים, לא ראיתי יותר מידי שוני...
שרון אשכנזי | 08:45  02/07/08
הי מיכל אנו לא נוהגים להמליץ על מוסדות לימוד. תנסי לדבר עם סטודנטים או בוגרים. שרון
סגור