פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני משתחררת חודש הבא..ורוצה לעשות פסיכו' וכמובן אחר כך להתחיל ללמוד המקצוע היחיד שתקוע לי עד היום בסימן שאלה גדולה ושאני הולכת לכיוונו זה תקשורת וכל מיני מקצועות בתחומיו.. כבר שנים אני אומרת את זה וכל פעם אני רוצה את זה יותר.. השאלה היא האם זה באמת משתלם ללמוד את זה? תקשורת זה הכיוון ומכל המקצועות האחרים זה גם מה שהכי מתאים לי אני חושבת..ולכישורים שלי.. מקצועות אחרים הם יותר מדי מורכבים בשבילי.. השאלה אם אני אפספס קריירה אחרת ואפסיד בלימודי תקשורת..אני מניחה שעד שנת לימודים 2010 אני אצטרך להגיע להחלטה..- לוקחת קצת חופש :) כמובן שהרעיון בגדול זה לעשות תואר ראשון בתקשורת ואחריו להשלים לימודי תעודה והתמחות ביחסי ציבור או פרסום..
שרון אשכנזי | 09:06  17/06/08
הי מורן הדרך הטובה ביותר להבין מהו התחום הזה שנקרא תקשורת, האם הוא באמת מתאים לך ומה הערך המוסף שאת יכולה לקבל במידה ותלמדי במסגרת לימודים לתואר היא לעשות סקר מקיף. זאת את יכולה לעשות באמצעות פגישות יעוץ אישיות במוסדות המלמדים תחום זה, השתתפות בימים פתוחים, שיחות עם בוגרים וסטודנטים. יש לך מספיק זמן לעשות זאת אם את מתכוונת להתחיל ללמוד ב2010. בהצלחה, שרון
סגור