פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני מתכוון להירשם ללימודי תקשורת באוני' תל אביב - ההרשמה מתחילה בשבוע הבא. העניין הוא שמדובר שם בחוג דו-חוגי. מה זה בדיוק אומר? האם זה משפיע גם על שכר הלימוד? איזה חוג נוסף כדאי לבחור? האם תל אביב היא בחירה נכונה בכלל? זה ממש נראה לי כמו ללכת אל הבלתי נודע, אודה לכם אם תעזרו לי.
שרון אשכנזי | 14:16  17/01/07
הי רועי לימודים במתכונת דו חוגית הם למעשה לימודים המכילים בתוכם שני תחומים, כלומר בנוסף לתקשורת עלייך לבחור קורסים נוספים מחוג אחר. לגבי עלות שכר הלימוד עלייך לברר זאת עם מדור שכר לימוד באוניברסיטה ולבקש פירוט. ההבדל בין לימודי תקשורת באוניברסיטאות לבין לימודי תקשורת במכללות בא בעיקר לידי ביטוי באופי ובתוכנית הלימודים. לימודים במכללות מאופיינים בפן מעשי ואילו באוניברסיטאות הלימודים הם תאורתיים בלבד. השאלה מה רוצים לעשות לאחר הלימודים. אם השאיפה היא לעבוד בתעשייה אז הלימודים באוניברסיטה נופלים מהלימודים במכללות מכיוון שמעסיק פוטנציאלי מבקש להעסיק אנשים שיש להם ידע מקצועי ושהשקעתו במועמד לתפקיד מסויים תהיה מינימלית. אם השאיפה היא לפתוח בקריירה אקדמית ניתן ללמוד גם באוניברסיטאות. הייתי ממליצה להגיע לפגישות יעוץ במרכזי היעוץ במוסדות השונים כדי להכיר יותר טוב את תוכניות הלימודים ורק אז להחליט לאן להרשם. בהצלחה, שרון
סגור