פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

אני מעוניין ללמוד לתואר ראשון בתקשורת(תקשורת ועיתונות אם יש), באיזה אוניברסיטה יש תואר ראשון בתקשורת? ומה הם התנאי קבלה?
שרון אשכנזי | 18:28  23/03/08
הי יוסי לימודים לתואר ראשון בתקשורת תוכל למצוא באוניברסיטת ת"א, חיפה וירושלים.בת"א מתקיים שיתוף פעולה עם בי"ס כותרת המתמחה בעיתונאות. בהצלחה שרון
יוסי פלד | 18:35  23/03/08
תודה על התשובה קודם כל.. אוניברסיטת ת"א את אומרת.. ובבן גוריות אין תואר ראשון בתקשורת ע"פ ידיעתך? כי ראיתי שיש תואר בתקשורת פשוט לא הבנתי אם ראשון או שני.... ומהם תנאי הקבלה שם? פשוט ממוצע הבגרויות שלי די גרוע(94)...
שרון אשכנזי | 08:38  24/03/08
בוקר טוב יוסי בבן גורון התואר הראשון הוא במדעי החברה עם חטיבה בתקשורת. התואר השני הוא בתקשורת. את תנאי הקבלה ללימודים אלה אני מניחה שתוכל למצוא במדריך לנרשם באתרם באינטרנט. בהצלחה, שרון
איתן | 16:55  25/03/08
לדעתי עדיף לך לבדוק במכללות ידוע שבוגרי המכללות מוערכים יותר בשוק העבודה וזאת מהסיבה שהמכללות מתמקדות הרבה יותר בפרקטיקה מאשר בחומר עיוני יבש כמו באוניברסיטה
סגור