פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

היי, סיימתי לימודי תואר ראשון בתקשות במכללה למנהל, ונהניתי מאד. כמו-כן, כבר למעלה משנתיים אני כותבת באתר פנאי במשרת פרילאנס (ובמקביל עובדת בתחום יח"צ). הרצון הגדול שלי הוא להתמקד רק בכתיבה, שהיא למעשה אהבתי הגדולה. לצערי, אני מתקשה למצוא עבודה במערכות, על-אף ניסיוני. רציתי להתייעץ - באם תעודת עיתונאי של בי"ס כותרת יוכלו להגדיל את סיכויי להתקבל לשוק העבודה בתחום הכתיבה למדיה? (שוב, למרות שכבר שנתיים אני כותבת וגיבשתי סגנון כתיבה קולח משל עצמי). מכל מקום, אני מעוניינת להרחיב את השכלתי - האם תואר שני בתקשורת מומלץ או שהוא די חוזר על הראשון? תודה
שרון אשכנזי | 18:18  15/01/08
הי נטעלי תואר שני באוניברסיטאות הוא תיאורטי כך שלמטרה שלך אני לא חושבת שזה כל כך רלוונטי, אלא אם תואר שני בת"א יכול לשלב לימודי "כותרת" (בית הספר כותרת הוא חלק מהלימודים שמציעה האוניברסיטה), קחי בחשבון שבת"א אין תואר שני בתקשורת, אלא במדעי המדינה עם התמחות בתקשורת פוליטית. בכל מקרה אני במקומך הייתי מתקשרת לכותרת ומברר פרטים על תוכנית הלימודים, אולי אפילו מגיעה לפגישת ייעוץ לשמוע מה הם מציעים ועד כמה ההכשרה שם פותחת לך דלת למערכות עיתונים. בהצלחה, שרון נ.ב. ניסית במערכות גם של העיתונות המקוונת? בדרך כלל שם יותר קל להתברג.
סגור