פורום לימודי תקשורת

בהנהלת: שרון אשכנזי  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום הינה לסייע, לייעץ ולתת מענה לשאלות, כמו גם לשמש מקום מפגש למתעניינים בלימודים גבוהים בתחום התקשורת. כולם מוזמנים להשתתף (לרבות סטודנטים בהווה) בתקווה כי יחד, נוכל לספק ידע, מידע ומענה לשאלות

שרון אשכנזי

הפורום מנוהל ע"י שרון אשכנזי, בוגרת בית הספר לתקשורת של המכללה למינהל ויועצת בכירה בבית הספר לתקשורת של המכללה למינהל.

יעל | 15:04  07/11/07
שלום, מה עליי ללמודשיווק, יחסי ציבור, תקשורת, גרפיקה חזותית? ואם יש לי תואר ראשון בביולוגיה האם יש בכלל אפשרות לעשות תואר שני בתבאחד מהתחומים שהעלתי או שוב עליי ללמוד לתואר ראשון? תודה. נ.ב האם כדאי בכלל ללמוד רק לימודי תעודה בתחום?
שרון אשכנזי | 08:50  08/11/07
בוקר טוב יעל כדי להגיע לתפקיד מרקום בדרך כלל יש צורך בתואר במנע"ס עם התמחות בשיווק. תואר שני אין בתחומים שציינת, מה שתוכלי למצוא זה תואר שני בתקשורת עם התמקדות בהתמחויות מסויימות או תואר תיאורטי לחלוטין. לחילופין ניתן ללמוד לתואר שני במנע"ס ושוב יש תוכניות שמציעות התמקדות בתחומים מסויימים. אני מאמינה כי תוכלי ללמוד תואר שני בתקשורת או במנע"ס, אך ככל שתחום התואר הראשון (ביולוגיה)שלך רחוק מהתחום של התואר השני תדרשי להשלמות (אפילו של שנה או יותר) לפני שתוכלי ללמוד את הקורסים של התואר השני. לימודי תעודה הם למעשה קורסים נקודתיים בתחום מסויים. הם יכולים לעזור במציאת עבודה באחד מהתחומים אותם ציינת וזו בהחלט יכולה להיות דרך שכדאי לבדוק. הייתי ממליצה לגשת למספר בתי ספר שמלמדים את התחומים הללו במסגרת לימודי תעודה, לשמוע מה הם מציעים, אפילו להגיע למפגשי היכרות שהם מקיימים על מנת שתוכלי להתרשם. בהצלחה, שרון
סגור