פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

סטודנט. | 01:20  24/08/07
שלום שרונה, רציתי לשאול אם יש לי תואר בכלכלה ותואר שני במימון אני אני צריך בכלל לעבור קורס ביעוץ השקעות וניהול תיקים? אין חפיפה בתכנים? האם תואר שני במימון הופך אותי ישר למנל תיקי השקעות?
שרונה קרני | 11:42  29/08/07
שלום אני ממליצה לך להיכנס לאתר של הרשות לניירות ערך(תקיש בגוגל-רשות לניירות ערך וזה יחבר אותך לאתר). באופן כללי(כיוון שיש הרבה מאוד תקנות והגבלות המפורטות באתר)-תואר אקדמי רלוונטי פוטר רק מבחינות הבסיס של הרשות.כולם חייבים לעשות את המבחנים המתקדמים וכן לעבור סטאז'.
------- | 21:39  29/08/07
אני שאלתי אם ת' שני במימון מכיל בתוכו את הידע הדרוש לשאר המבחנים של הרשות בלי לעבור קורס. תודה על התשובה
שרונה קרני | 16:26  30/08/07
באופן כלל כן פרט למבחנים של דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית .
אז האם דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית צריך ללמוד בנפרד?
שרונה קרני | 11:00  03/09/07
מדובר בשני מבחנים נפרדים שנעשים באותו היום-למעשה 2 חלקים של אותו מבחן(רו"ח וחשבונאים היו בעבר פטורים מהחלק של דיני ניירות ערך).ייתכן והמתכונת השתנתה היום. אני מפנה אותך שוב לאתר שלהם על מנת לברר זאת לעומק.
מתוסכל | 18:47  03/09/07
לא התכוונתי אם שני המבחנים נפרדים שזה לא מעניין אותי, התכוונתי אם אני צריך ללמוד על המבחנים אללו בנפרד להכשרה שאני לומד בתואר שני במימון, האם תואר שני במימון נותן לי את כל הידע( לא פטור) על מנת להיות יועץ השקעות ואז מנהל תיקי השקעות. תודה.
שרונה קרני | 09:37  04/09/07
צר לי ,הפורום נועד לתת מענה לתואר שני במנהל עסקים בלבד. אני מפנה אותך לגורמים המבינים יותר בעניין ושוב לאתר שלהם.
סגור