פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

מנהלת הפורום שלום רב, אני בעלת תואר 1 בהצטיינות בפיסכלוגיה וברצוני להתמחות בתואר השני במשאבי אנוש באוני הפתוחה. במתכונת זו עליי ללמוד קורסי חובה ואח"כ עליי לבחור מתוך כמה אשכולות אילו קורסים מעניינים אותי ובמה ארצה לעסוק אח"כ. א. אם ארצה להתמחות במשאבי אנוש האם די יהיה בקורסים באשכול זה? ב. בסיום התואר האם אוכל לעבוד כמנהלת משאבי אנוש או שמא לא אוכל מפאת חוסר נסיון. אינני מעוניינת להיות רכזת כ"א. לתשובתך אודה, שירי
מנהל פורום לימודי מנהל עסקים | 10:18  06/09/12
שלום במידה ותרצי להיות מנהלת משאבי אנוש בהחלט מומלץ להתמחות בתחום זה בתואר השני. המלצה נוספת שלי היא להתחיל לעבוד במקביל לתואר בתחום המבוקש, לעיתים אין מנוס וחייבים להתחיל מתחתית הסולם ובמשך הזמן עם צבירת הניסיון הרלוונטי ועם סיום התואר להתחיל להתקדם בארגונים. בהצלחה
סגור