פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

עוז | 19:59  29/08/12
אהלן, אני מתחיל כנראה ללמוד מנהל עסקים השנה ואני מתלבט בין רופין לבין המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. אשמח לשמוע את דעתכם. תודה
כפיר | 07:40  30/08/12
כאחד שמסיים את התואר שלו בעוד חודש במכללה למנהל אני יכול לומר לך לבוא וללמוד כאן. בניגוד לדברים שקראתי למטה אני חושב שהמכללה למנהל - השם שלה הולך לפניה. ברגע שתגיע לשנה האחרונה כבר יפתחו לך דלתות ללימודים ותוכל להיכנס לתחום. תלוי איזה התמחות אתה מחפש וכדומה. יש כאן אוירה נהדרת, המרצים בסדר גמור ועם אוזן קשבת. יש עם מי לדבר כמשהו לא נעים - בכל התחומים ועוד. אם אתה שואל אותי? המכללה למנהל , זה המקום ללמוד בו מנהל עסקים. תצליח יא גבר
עוז | 09:04  30/08/12
שמעתי הרבה דברים טובים על המכללה למנהל, הבעיה שהיא אני חיפאי וזה דורש ממני לעבור לראשון שזה הוצאה פלוס שכ"ל של המכללה וזה כבר יותר מדיי עול כלכלי בשבילי
אתה יכול לברר על מלגות וכאלה. שמעתי הרבה דברים בנושאים, תברר את זה מול המכללה . הם בד''כ עוזרים ובאים לקראת סטוד' שגרים רחוק. יש לי בכיתה מישהי מי-ם וסידרו לה משהו
סגור