פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

מני | 12:35  27/02/11
שלום, אני עומד לסיים תואר ראשון בפילוסופיה ומדע המדינה ואני לא ממש יודע מה לעשות בעתיד. תפקיד ניהולי נראה לי יתאים לאישיותי. כאן יש פיצול, לתפקיד ניהולי אפשר להגיע - לפחות בעבר זה היה כך - על ידי עבודה קשה וארוכת שנים מתפקיד זוטר ועד לרמה גבוה יחסית. או ללמוד תואר שני מנהל עסקים ובדר"כ עוד התמחות כמו כלכלה/הנדסת תעשייה/הנדסת תוכנה ולהתחיל ברמה גבוהה. לפחות ככה נדמה לי וזה מה שאני רוצה שתסבירו לי. מה עושים בדיוק אחרי תואר שני במנהל עסקים? באים לחברה ואומרים שרוצים להיות מנהלים?? זה נשמע אבסורדי. איך זה באמת הולך, מה עושים אלו שסיימו את התואר? תודה
שרונה קרני | 09:29  28/02/11
שלום במהלך התואר השני במנהל עסקים יש לך אפשרות להתמחות בתחומים הבאים: שיווק, מימון, חשבונאות, מע' מידע, משאבי אנוש, ניהול אסטרטגי לאחר התואר תוכל להשתלב באחד מהתחומים הללו, אני ממליצה לך במהלך התואר להשתדל לצבור ניסיון רלוונטי בתחום אותו אתה מעוניין ללמוד, כל תוכל להתברג בארגון כלשהוא ובמשך הזמן להתקדם לתפקידי ניהול. בהצלחה
סגור