פורום מנהל עסקים

בהנהלת: רונית שמואל  |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום מנהל עסקים תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר: היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? מבחני כניסה ושאר תנאי קבלה, שידרוג בעבודה? ועוד שאר שאלות מגוונות.

רונית שמואל

מזכירת סטודנטים בכירה, בביה"ס למנהל עסקים במסלול האקדמי המכללה למינהל ,בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ואכיפת החוק מהמסלול האקדמי המכללה למינהל.

שלום! יש לי תואר ראשון בבמדעי החברה אני חושבת ללמוד תואר ש ני במנהל עסקים בנושא שיווק או ניהול אסרטגי אך ממוצע התואר שלי לא מתאים בהפרש זעיר, חשבתי להתפשר וללכת על תואר שני מנהל עסקים בייעוץ ומשאבי אנוש. שאלתי היא האם התואר הזה (מנהל עסקים בהתמחות בייעוץ ומשאבי אנוש) מגביל בכניסה למקומות עבודה שדורשים מנהל עסקים בגלל ההתמחות שלו? (כיוון שאני ירצה בעתיד לעסוק בתחום השיווק או הניהול האסרטגי ולא במשאבי אנוש- משאבי אנוש לא מעניין אותי) האם הGMAT הוא מבחן קשה כדי להתקבל להתמחויות האחרות שציינתי? ואם אגש למבחן ללא לימוד או עם לימוד אוכל לעבור להתמחות שאני רוצה? עוד שאלה , האם תואר שני במנהל עסקים להמחויותיו השונות או הספציפיות אכן פותח דלתות (ובאילו התמחויות הוא מומלץ יותר או שאין התמחות מיוחדת?) במה אפשר לעבוד אחרי שמסיימים ללמוד מנהל עסקים תואר שני. מתנצלת מראש על כמות השאלות, אודה להתייחסות רצינית ולמענה
שלום הלימוד לבחינת הגימאט הוא מאד אינדיוידואלי, יש כאלה הנדרשים להכנה ויש כאלה שלא, את צריכה לברר במוסד בו את מתעיינת אם יש לך אפשרות לעבור מהתמחות להתמחות. תואר שני במנהל עסקים, ולא משנה באיזו התמחות פותח דלתות , ויכול לאפשר לך להתקדם בסולם הניהולי, כי תואר זה מלמד אותך את שפת הניהול ומקנה כלים רבים. ישנם מעסיקים הדורשים התמחות ספציפית וישנם כאלה שלא. בהצלחה
תראי את כמות הלימודים לתואר שני בייעוץ ארגוני הרי יקרה אותו הדבר שקרה לבוגרי משפטים . בתואר שני במינהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש לפחות ישנן אפשרויות תעסוקה רבות יותר
סגור